Köşe Yazarları

Ufuk Soygür: “Bir Bakan, Bir Başkan ve Voleybol”

Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Ufuk Soygür, "Bir Bakan, Bir Başkan ve Voleybol" başlıklı yazısıyla sizlerle.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, memleketi Antalya’da düzenlenen FIVB Kadınlar Kulüpler Dünya Şampiyonası final maçını salonda izledi. Bu arada sanmayın ki Çavuşoğlu yalnızca bu maçı izledi. Arşivleri incelediğinizde Çavuşoğlu’nun elinin her zaman voleybolumuzun üzerinde olduğunu göreceksiniz. Başkan Üstündağ’a inancı, kendisiyle samimiyeti, diyaloğu ve voleybola olan sevgisi, voleybol branşı açısından büyük şans. Başkan Üstündağ ve ekip arkadaşlarının çalışmalarıyla marka değeri bu denli yükselmiş olan voleybolumuz, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da ilgisi ile daha da taçlanıyor, parlıyor.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ beni Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile tanıştırdı, tanıttı. Bakan Çavuşoğlu ile el sıkıştık ve Çavuşoğlu “Voleybolmagazin.Com’u biliyorum.” dedi. Bir bakan tarafından takip ediliyor olabilmek bizleri ayrıca onurlandırdı.

Organizasyona 100 üzerinden 99(!) puan
Yarı final ve final maçları için Antalya’daydım. Organizasyon kusursuzdu demek isterdim ancak bir detay unutulmuş: “Nazar boncuğu”. Bu kadar mükemmel bir organizasyon için nazar boncuğunu nasıl unutulur? Bu nedenle 1 puanı buradan kırdım. Dev organizasyonda en küçük detaylar profesyonelce düşünülmüş ve güler yüzlü pozitif ekip çalışanları da özellikle dikkat çekti. TVF ve Eczacıbaşı elini taşın altına sokarak voleybol severlere müthiş bir organizasyon yaşattı.

“Statta” Pardon, “Salonda” Yer Kalmadı!
Salondaki doluluğu görünce Başkan Üstündağ’ın “Salonlara sığmıyoruz artık statlara talibiz!” sözü geldi aklıma. Bu söze katılmamak ne mümkün? Bu arada Antalya seyircisinin de hakkını vermek lazım. Muhteşemdiniz!

Teşekkürler TVF Ailesi
Hani evinize gelen bir misafiri yere göğe sığdıramazsınız, el üstünde tutarsınız ya; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, basından sorumlu yönetim kurulu üyesi Mustafa Alpaslan, diğer tüm değerli tüm yönetim kurulu üyeleri her zaman olduğu gibi samimiyet, misafirperverlikle herkesle tek tek ilgilendi ve ev sahipliğini sonuna kadar hissettirdi. Teşekkürler TVF Ailesi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.