Dünya ve Avrupa

Biletinial, Balkan Voleybol Birliği’nin Resmi Sponsoru Oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun biletleme partneri Biletinial, Balkan Voleybol Birliği (BVA) ile önemli bir iş birliğine imza attı.

Yapılan imza töreninde Biletinial, BVA’nın yeni resmi sponsoru oldu.

Titanic Mardan Hotel Convention Center “Şehzade” Salonu’nda düzenlenen sponsorluk anlaşmasının imza törenine, Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) Genel Direktörü Fabio Azevedo, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Başkanı Aleksandar Boricic, CEV Başkan Vekili Renato Arena, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı ve Balkan Voleybol Birliği Başkanı (BVA) Mehmet Akif Üstündağ, BVA Asbaşkanı ve Bulgaristan Voleybol Federasyonu Başkanı Lubomir Ganev, Sırbistan Voleybol Federasyonu Başkanı Dula Mester, Biletinial CEO’su Ulaş Uslu ve TVF Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

BVA ve TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ sponsorluk anlaşması hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Balkan Voleybol Birliği (BVA) adına bugün gerçekleştiğimiz toplantıda sizlerle bir araya gelmekten dolayı çok mutlu ve gururluyum. BVA Başkanlığı görevine geldiğimde de BVA için güzel işler yapmamız gerektiğini ifade etmiştim. Bugün burada BVA adına ilk güzel iş birliğimizi hayata geçiriyoruz. Dünyanın kulüpler düzeyindeki en prestijli organizasyonu olan Kulüpler Dünya Şampiyonası’na üst üste 2. kez ev sahipliği yapmamızdan ve sizleri ülkemizde ağırlamaktan ve misafir etmekten dolayı da ayrıca mutluyum. Umuyorum ki, tüm katılımcılar buradan ülkelerine güzel anılarla dönerler.

BVA ve TVF Başkanı olarak CEV ve FIVB’nin bizlere organizasyon konusunda duydukları güven ve verdikleri destekten dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Balkan ülkeleri olarak kurumsallaşma anlamında büyümemiz ve kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. Balkan ülkelerinin Avrupa ve dünyadaki organizasyonlarda ne kadar başarılı olduklarını hep beraber görüyoruz, çok mutlu oluyoruz. Türkiye Voleybol Federasyonu olarak görev ve sorumluluklarımız dahilinde dünya çapındaki voleybol camiasında takdirle karşılanan kurumsal yapımız ve başarımızı, BVA Başkanı olarak devam ettirmeyi arzu ediyorum. Türkiye’de voleybola önemli katkı ve destek veren iş ortağımız Biletinial firması, bugün BVA’nın da yeni sponsoru oldu. Önümüzdeki günlerde diğer sponsorluk anlaşmalarımızı da sizlerle paylaşacağız. Tüm bu çalışmalarda emeği bulunan yol arkadaşlarımıza ve ekibime de teşekkür etmek istiyorum. Her şey voleybol için diyor, sponsorluğun hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

Toplantıda söz alan CEV Başkanı Aleksandar Boricic, “Değerli Başkanlar, yeni sponsorumuza teşekkürlerimizi sunuyorum. Türkiye Voleybol Federasyonu üstlendiği her organizasyonda en iyisini, en üst düzeyde yaptı. Bu özelliğiyle diğer ülkelere örnek oldu, olmaya da devam ediyor.

Voleybol oynamak amacıyla burada bulunan sporculara en iyi koşulları sağlamanın en güzel örneğini yaşıyoruz. Üstündağ, sadece TVF Başkanı değil BVA Başkanı olarak tüm sporcuları düşünüyor. Yirmi seneyi aşkındır Balkan Voleybol Birliği’nde yer alıyorum. Bu birliği kurmamızın sebebi, genç sporcuların bir araya gelmesi, yaşadıkları coğrafyada oluşabilecek politik durumlardan etkilenmemelerini sağlamaktı. Dostane bir grup yaratmak istedik. Genç sporcuları bir arada tutmanın daha iyi olacağını düşünerek bu yola çıktık.

Başkan Üstündağ göreve geldiğinde BVA’ya sponsorlar bulacağına dair bir söz vermişti, bunu da yerini getirdi ve genç sporcular için çalışmaya devam ediyor. Sayın Başkan Üstündağ’a CEV adına, çalışmalarınız ve harika sonuçları için çok teşekkür ediyorum. Sponsorlara da teşekkür etmek istiyorum, bugünlerde spora destek olmak kolay değil. İyi bir iş birliğiyle voleybolu daha ileriye götüreceğimizi düşünüyorum. Birlikte daha nice başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Biletinial CEO’su Ulaş Uslu da sponsorluk anlaşmasıyla ilgili şunları aktardı, “Biletinial olarak bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla voleybola ve sporcularımızın gelişimine önemli katkılar sağlamayı hedefledik. TVF ile olan iş birliğimiz, bize bu alanda yeni imkanlar vererek çok mutlu etti. TVF ile yaptığımız iş birliği; sürdürülebilirlik, toplumsal sorumluluk ve toplumsal fayda sağlama misyonumuzla spora ve sporcuya daha fazla katkı sağlama imkanı sunuyor. Balkanlar coğrafi konumu gereği bizim için öncelikli hedef pazarlarımızdan biri. TVF ile iş birliğimiz kapsamında bölgede, ülkemiz için yeni değerler yaratmak için çalışacağız. Sayın Üstündağ’a bize bu şansı verdiği için teşekkür etmek istiyorum. Kendisi harika bir lider, TVF adına neler yaptığını ve neler yapabileceğini gayet iyi biliyorum.”

Balkan Voleybol Birliği Hakkında

Balkan Voleybol Birliği (BVA) 11 Balkan ülkesinin üye olduğu, Balkan ülkelerindeki voleybolun gelişimi için 1998’de kurulmuştur. Salon, plaj ve kar voleybolunda organizasyonların düzenlemesi ve tanıtılmasında faaliyet göstermektedir. TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, 23. Balkan Voleybol Birliği (BVA) Genel Kurulu’nda BVA Başkanı olarak seçilmiştir. TVF Uluslararası İlişkiler ve Organizasyon Direktörü Nilüfer Shimonsky, BVA Genel Sekreteri olarak görevini sürdürmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.