Köşe YazarlarıManşet

Ufuk Soygür: “Tarihe Not: Fenerbahçe ve Eczacıbaşı Daniele Santarelli’nin Peşinde!”

Voleybolmagazin.Com Genel Yayın Yönetmeni Ufuk Soygür, “Tarihe Not: Fenerbahçe ve Eczacıbaşı Daniele Santarelli’nin Peşinde!” başlıklı yazısıyla sizlerle.

Tarihe Not: Fenerbahçe ve Eczacıbaşı Daniele Santarelli’nin Peşinde!

Herkese merhaba! Türkiye Voleybol Federasyonu Filenin Sultanları’nın başına Daniele Santarelli’yi getirerek büyük icraatlarına bir yenisini daha ekledi. Daniele Santarelli her kulübün ve her sporcunun çalışmak isteyeceği dünya voleybolunda popüler bir isim. Santarelli’nin gelecek sezonun sonunda Imoco Volley Conegliano ile sözleşmesi tamamlanıyor. Pek çok kulüp Santarelli’nin peşine düşecektir ancak Santarelli’nin tercihini Türkiye’den yana kullanacağını düşünüyorum. Çünkü Türkiye milli takımını çalıştıran bir antrenörün, milli takıma verimliliği ve sporcuların takibi açısından ligde de Türkiye’de görev yapması mantıklı.

Sizlerle bir teorimi paylaşmak istiyorum; Fenerbahçe, Stefano Lavarini ile bir sezonluk sözleşme yaptı diye biliyorum. Eczacıbaşı’nın ise Ferhat Akbaş’la gelecek sezon sözleşmesi bitiyor. Bence her iki kulüp de Daniele Santarelli’yi transfer etmek için büyük çaba harcayacak. Yazımın başlığında yer aldığı gibi; gelecek sezonun bitimiyle “Fenerbahçe Daniele Santarelli’nin Peşinde!” ve “Eczacıbaşı Daniele Santarelli’nin Peşinde!” başlıklı haberleri göreceğiz gibi geliyor bana… Şayet Stefano Lavarini, Fenerbahçe’de güzel işler yapması durumunda Fenerbahçe ile devamı söz konusu olabilir. Bu benim teorim, tarihe not düşmek istedim.

Kalın sağlıcakla…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.