Köşe Yazarları

Fenerbahçe Opet’ten Daniele Santarelli hamlesi gelir mi?

Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Ufuk Soygür, “Fenerbahçe Opet’ten Daniele Santarelli hamlesi gelir mi?” başlıklı yazısıyla sizlerle.

Fenerbahçe Opet’ten Daniele Santarelli hamlesi gelir mi?

Geçtiğimiz günlerde sitemizde şöyle bir haber yayınlamıştık; “Söylentilere göre Sultanlar Ligi takımlarından Fenerbahçe Opet’in 1 sezon daha sözleşmesi bulunan Sırp başantrenör Zoran Terzic ile erken ayrılık noktasına geldiği, Terzic’in menajerinin ise takımın bu sezon şampiyon olamaması durumunda 1 yıllık tazminatı talep etmeden Terzic’in takımdan ayrılabileceği opsiyonunu sunduğu dedikoduları dolaşıyor.” İzleyip göreceğiz…

Şampiyon olur veya olamaz bunu bilemeyiz? Ancak ben de bir çok voleybol sever gibi Fenerbahçe Opet’in acil olarak Zoran Terzic ile yollarını ayırması gerektiğini düşünüyorum. Hatta ben olsam şu an kendisine teşekkür eder, yardımcısı ile sezonu tamamlardım.

Daniele Santarelli Filenin Sultanları’nın başantrenörü oldu. Bence bu Fenerbahçe için müthiş bir fırsat! Fenerbahçe ne yapmalı ne etmeli tüm imkanlarını seferber edip Daniele Santarelli’yi takımın başına getirmeli. İmkansız değil!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.