Köşe YazarlarıManşetMilli Takımlar

Ufuk Soygür, “Keşke voleybol temalı bir dizi çekilse…”

Voleybolmagazin.Com Genel Yayın Yönetmeni Ufuk Soygür, “Keşke voleybol temalı bir dizi çekilse…” başlıklı yazısıyla sizlerle.

Keşke voleybol temalı bir dizi çekilse…

2023 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde rakibi Sırbistan’ı mağlup ederek şampiyon olan Filenin Sultanları, Türk spor tarihinde takım sporlarında Avrupa şampiyonu olan ilk takım olarak tarihe geçti. Bu başarıda emeği geçen herkesi canıgönülden tebrik ediyorum.

Voleybolumuz hem başarı hem de popülasyon anlamında diğer spor branşlarını çoktaaan solladı. Bu seviyeye gelinmesinde Türkiye Voleybol Federasyonu’nun doğru hamleleri, kulüplerimzin yatırımları ve reklam/pazarlama departmanlarının iyi çalışıyor olması faktörleri var. Voleybolumuzun onlarca sponsoru var. Hiç bir sponsor babasının hayrına yatırım yapmaz 😊 Başarı desen var, popülasyon desen o da var. E doğal olarak sponsorlar bir bir voleybola geliyor.

Sponsorlar reklam çekimlerinde voleybolcuları oynatmak için sıradalar, TV ve görsel medyada sürekli voleybol reklamları dönüyor. Buraya kadar çok güzel. Ancak şimdi bir tık daha ileri gitmenin vaktidir. Bu konuda herhangi bir çalışma var mı bilmiyorum ancak bu konuyu ilk olarak ben dile getiriyor ve tarihe not düşüyorum; Bu seviyeye gelen voleybolumuzun artık voleybol temalı bir dizisi olması lazım.

Buradan yapımcılara sesleniyorum: bıktık artık aşk, entrika, kavga dönüş dizilerinden. İzlemiyorum da zaten… Yaşanan gerçek bir başarının dizisini çekin. İnanın çok tutar. Hadi içerik konusunda size biraz yardımcı olayım; örnek olarak Melissa Vargas’ın Fenerbahçe’ye transferi, Türk vatandaşı olması, Filenin Sultanları’nda forma giymesi, katkıları ve hayatı konu alınabilir mesela.

Çağrıma lütfen kulak verin 😊
Kalın sağlıcakla…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.