Köşe Yazarları

Gölge Adam: “Hoş Geldiler”

Sitemizin yeni köşe yazarı Gölge Adam, “Hoş Geldiler” başlığıyla yazdığı ilk yazısıyla sizlerle. Gölge Adam’ın ilk yazısı aşağıda yer almaktadır:

Hoş Geldiler

TVF çok doğru karar vererek 1. ligdeki 4 takımı da Sultanlar Ligine aldı. Eğer Beşiktaş ve Beylikdüzü de çekilirse önümüzdeki sezon VakıfBank’ı da ayrı tutarsak rekabetin tadından yenmez.

Kuzeyboru transfere hızlı başladı. O bölge için önemli bir misyona sahipler, ancak transferleri ile şaşırttılar. Yerli seçimleri iyi olsa da özellikle geçen sezon bekleneni veremeyen yabancıları ile ve lig tecrübesi olmayan antrenörleri ne yapacaklarını merak ediyoruz. İnşallah Seramiksan’ın akıbetine uğramazlar.

İstanbul voleybolu icin çok önemli bir yere sahip olan Sarıyer, kısıtlı imkanları ile ligde mücadele edecek. 3 yıl evvele göre oldukça yol kat eden kulüp, daha iyi olma yolunda yere daha sağlam basarak ilerliyor.

Kale 1957, vefanın bir semt adı olduğunu tekrardan bizlere gösterdi. Emin hoca bu kadar çaba serf ettikten sonra Sultanlar Liginde takımın başinda olmayı hak ediyordu. Kale’nin yeni antrenör seçimindeki kriterinin daha fazla tecrübe sahibi bir antrenör olmasını beklerdim.

İlbank sessizliğini koruyor. Türk voleybolunda her zaman varolan İlbank’ın önemli transferlerle sessizliğini bozacağını ümit ediyoruz.

Tüm yeni takımlara hoş geldin diyoruz

Gölge Adam
18.05.2020

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.