Türk Hava Yolları Voleybol takımı ve yönetimi akşam yemeğinde bir araya geldi

Türk Hava Yolları Voleybol takımı ve yönetimi akşam yemeğinde bir araya geldi

Türk Hava Yolları Voleybol takımı ve yönetimi akşam yemeğinde bir araya geldi.

Önümüzdeki sezon ülkemizi 2022 CEV Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Türk Hava Yolları Spor Kulübü A Kadın Voleybol Takımı bu akşam (06.10.2021) Beykoz Hira Han Restoranda bir araya gelerek aksam yemegi yedi ve lig oncesi moral depoladi.
Başarılı bir sezonun ardından yeni hedeflerle yola cikan ekibin
kulüp başkanı Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı yaptığı konuşmada “Kulübümüz tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi’ne yükseldi. Bu başarı hepinizin özverili çalışmasının sonucudur, sizlerle gurur duyuyorum. Aramıza bu sezon yeni oyuncular katıldı. En kısa zamanda maksimum derecede uyum sağlayıp üst düzey voleybol oynayacağınıza guvenim tam. Çok çalışalım, iyi maçlar çıkaralım. Herkesin emeklerinin karşılığını alacağı hayırlı bir sezon diliyorum. Bizi ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde gururlandıracağınıza inanıyorum” dedi.

Kulüp CEO’su Mustafa Temel Bozbağ “Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki Türk Hava Yolları bir dünya markasıdır. Bu markayı daha da yükseklere taşıyabilmek için özveri ve çaba göstereceğinizden şüphem yok. Güzel bir aileyiz, daha da büyümeye devam edeceğiz. Herkese sakatlıksız, hayırlı bir sezon diliyorum” dedi.

Turk Hava Yollari Misli.com Sultanlar Ligi’nin ilk haftasinda 9 Ekim 2021 Cumartesi gunu saat 17:00’de Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda Aydın Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşacak.