Solhan Spor’a moral ziyareti

Solhan Spor’a moral ziyareti
16.08.2020
A+
A-

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor’a sürpriz moral ziyareti gerçekleştirildi.

Bingöl’de sosyal medyayı en aktif kullanıp içerik üreten sosyal medya fenomenleri Efeler ligi hazırlıklarını sürdüren Solhan Spor’u ziyaret ettiler.

Çiçek takdimi ile başlayan ziyarette misafirler sezon boyunca takıma destek vereceğini belirtirken, teknik ekip ve sporcular ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler. Ziyaret sonrasında takım ve misafirler arasında kısa bir dostluk maçı yapıldı. Solhan Spor; Fenerbahçe, Galatasaray ve İstanbul BŞB. takımları ile hazırlık maçı yapmak için İstanbul’a gidiyor.

 

View this post on Instagram

 

SOLHAN SPOR’UMUZA MORAL ZİYARETİ. Bingöl’ümüzün voleybol temsilcisi Solhan Spor’umuza sürpriz moral ziyareti gerçekleştirildi. Bingöl’de sosyal medyayı en aktif kullanıp içerik üreten sosyal medya fenomenleri Efeler ligi hazırlıklarını sürdüren takımımızı ziyaret ettiler. Çiçek takdimi ile başlayan ziyarette misafirler sezon boyunca takıma destek vereceğini belirtirken, teknik ekip ve sporcular ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler. Ziyaret sonrasında takım ve misafirler arasında kısa bir dostluk maçı yapıldı. Solhan Spor’umuz; Fenerbahçe, Galatasaray ve İstanbul BŞB. takımları ile hazırlık maçı yapmak için yarın İstanbul’a gidiyor. 🐝💚🤍 #axasigortaefelerligi #solhansk #birliktegüçlüyüz

A post shared by Solhan Spor Kulübü (@solhanspor) on