Şampiyonlar Kupası

Simla Türker Bayazıt: Cumhuriyet Bayramında bu kupayı kazanmak büyük onur

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt: Cumhuriyet Bayramında bu kupayı kazanmak büyük onur

Voleybol Şubemizden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın VakıfBank’ı 3-0 mağlup ederek elde ettiği Spor Toto Şampiyonlar Kupası şampiyonluğunu Fenerbahçe TV’ye değerlendirdi.

Sözlerine, “Herkesin Cumhuriyet Bayramını kutlarım.” diyerek başlayan Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt, şampiyonlukla ilgili, “Cumhuriyet Bayramında bu kupayı kazanmak büyük onur. 100. yıl için geri sayıma başladığımız bugünlerde, 99. yıl dönümünde, bu özel günde bu kupayı kazanmak büyük şeref. Takımımızı, oyuncularımızı tebrik ediyorum. Yeni sponsorlarımızı kupayla karşıladık; Sanmar, Joma. Opet büyük destekçimiz, ana sponsorumuz. Onlara çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyetimizin 99. yılında üyelerimizin ve taraftarlarımızın katılımıyla yapacağımız Fener Alayı yürüyüşüyle ilgili çağrıda bulunan Yöneticimiz, “Akşam herkesi Fener Alayına davet ediyorum. Göztepe Parkı’nda saat 21.00 itibarıyla buluşuyoruz. Oradan stadımızın yanındaki fenere kadar yürüyeceğiz ve Cumhuriyet Bayramımızı orada büyük bir coşkuyla fener yakarak kutlayacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.