ManşetLiglerMilli Takımlar

Şampiyon Filenin Efeleri’ne Bakanlardan Tebrik Mesajları

2021 CEV Avrupa Altın Ligi finalinde Ukrayna’yı 3-1 mağlup ederek şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımımıza karşılaşmanın ardından tebrik mesajları yağdı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, T.C. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve T.C. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2021 CEV Avrupa Altın Ligi finalinde Ukrayna’yı 3-1 mağlup ederek şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımı’nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

T.C. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da, karşılaşmanın ardından TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ı telefonla arayarak elde edilen başarıdan dolayı kutladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu yayımladığı mesajda; “Tebrikler Filenin Efeleri. CEV Avrupa Altın Ligi’nde namağlup şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımımızı gönülden kutluyorum” ifadelerini kullandı.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum yayımladığı mesajda; “Üst üste ikinci kez CEV Avrupa Altın Ligi şampiyonu olan A Milli Erkek Voleybol Takımımızı kutluyorum. Bu gururu bizlere yaşattığınız için teşekkürler Filenin Efeleri” ifadelerini kullandı.

T.C. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yayımladığı kutlama mesajında; “Tebrikler Filenin Efeleri. Avrupa Altın Ligi’nde üst üste ikinci kez şampiyonluk sevincini ülkemize yaşatan A Millî Erkek Voleybol Takımımızı yürekten kutluyorum. Başarınız daim olsun” ifadelerini kullandı.

T.C. Adalet Bakanı Gül de yayımladığı tebrik mesajında; “Üst üste ikinci kez Avrupa Altın Ligi’nin en büyüğü olan A Milli Erkek Voleybol Takımımızı yürekten kutluyorum. Tebrikler Filenin Efeleri” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.