TVFManşetLigler

TVF’nin Yeni Biletleme Partneri Biletinial Oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu, biletleme operasyonları alanında önemli bir iş birliğine imza attı.

2021-2022 voleybol sezonu itibariyle Türkiye Voleybol Federasyonu’nun yeni biletleme partneri Biletinial oldu.

Anlaşma kapsamında tüm voleybol severler, AXA Sigorta Kupa Voley, Spor Toto Şampiyonlar Kupası, AXA Sigorta Efeler Ligi, Misli.com Sultanlar Ligi, Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi ve Avrupa Kupaları müsabakalarının maç biletlerini www.biletinial.com adresinden veya Biletinial mobil uygulamasından satın alabilecek.

Maç günlerinde bilet satın almak isteyen voleybol severler, biletlerini TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu, TVF Başkent Voleybol Salonu, TVF Atatürk Voleybol Salonu Sigorta Shop Spor Kompleksi ve TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu önündeki Biletinial gişesinden de temin edebilirler.

2021-2022 voleybol sezonunda tüm karşılaşmalar %50* seyirci kapasitesiyle oynanacaktır.

*: Salgında yaşanan gelişmelere bağlı olarak resmi makamların alacağı kararlar doğrultusunda bu oran artırılabilir, azaltılabilir veya iptal edilebilir.

Biletinial.com veya Biletinial mobil uygulamasından nasıl bilet alabilirim ? – Tıklayınız.

Biletinial İletişim Bilgileri
Telefon: 0 (850) 333 99 11
E-Posta: info@biletinial.com

Biletinial Hakkında

Biletinial, mevcut durumda 75 şehir ve KKTC’de 500’ün üzerinde sinema, konser, tiyatro, spor ve gösteri alanında faaliyet gösteren firma ve kuruluşlara bilet satış operasyonlarında hizmet vermektedir. Mevcut durumda Türkiye’nin en yaygın hizmet ağına sahip biletleme firması durumundadır.

Hali hazırda Türkiye’de faaliyet göstermekte olan 433 sinema şubesinin 227’sinin tek servis sağlayıcısı ve tek satış kanalı olan biletinial, günlük 1.000.000 dan fazla koltuk kapasitesine anlık satış yapabilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.