Köşe YazarlarıManşetLigler

Ufuk Soygür: “Fenerbahçe HDI Sigorta’da ses seda yok”

Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Ufuk Soygür, “Fenerbahçe HDI Sigorta’da ses seda yok” başlıklı yazısıyla sizlerle.

Fenerbahçe HDI Sigorta’da ses seda yok

Fenerbahçe Spor Kulübü, 30 Nisan Cuma günü Fenerbahçe HDI Sigorta’nın başantrenörü Erkan Toğan ile yollarının ayrıldığını açıkladı. Bu açıklamanın üzerinden 22 gün geçmesine rağmen Fenerbahçe HDI Sigorta’nın yeni başantrenörü henüz belli olmadı.

Son günlerde, Fenerbahçe HDI Sigorta’nın başantrenörlük görevi için eski antrenörü Arjantinli çalıştırıcı Daniel Castellani ile yeniden anlaşma ihtimalinin olduğu yönünde söylentiler dolaşıyor. Ne derece doğrudur bilemiyorum. Ancak hatırlayacağınız üzere Daniel Castellani ile geçmişte anlaşıldı, gitti, tekrar geldi ve tekrar gitti. Şimdi tekrar gelecek mi? Henüz bilinmiyor. Ancak böyle bir anlaşmanın olması durumunda, Daniel Castellani’nin başarı ve kariyerinden ziyade Fenerbahçe’nin teknik yönetimi bu gelgitler nedeniyle ciddi anlamda eleştiri alabilir.

Yazımın başında belirttiğim konuya geri dönelim, 22 günü geçti, Fenerbahçe HDI Sigorta’nın başantrenörü henüz belli olmadı. Bana göre kırmızı alarm! Ligdeki bir çok takım transfer çalışmalarına başladı ve neredeyse bitirirken, Fenerbahçe HDI Sigorta’nın henüz başantrenörü bile belli olmadı, dış transferlerden ise ses seda yok.

Hem başantrenör hem de transfer yönünde bir hareket olmaması durumunda Fenerbahçe HDI Sigorta’nın kalifiye yerli ve yabancı oyuncu bulma konusunda sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.