1. LigManşet

Reşat Yazıcıoğulları Resmen Karşıyaka’da!

Kadınlar Voleybol 1. Lig takımlarından Karşıyaka’nın başantrenörlüğü görevine getirilen Reşat Yazıcıoğulları için Selçuk Yaşar Tesisleri’nde bir imza töreni gerçekleştirildi.

Daha önce 10 sene boyunca A Milli takımımızda başantrenörlük görevinde bulunan Yazıcıoğulları için gerçekleştirilen törene, Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Cemali Dinçer, Karşıyaka Spor Kulübü Başkan Vekili ve Voleybol Şubesi Başkanı Serkan Ergüven ve şube yöneticileri katıldı.

Reşat Yazıcıoğulları’nı üç yıllığına resmen Karşıyakalı yapan imzaların atılmasının ardından konuşan Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, “Ben bugüne kadar Karşıyaka voleyboluna hizmet eden, yaşayan veya hayatını kaybetmiş herkese, başta Serkan Ergüven olmak üzere son zamanlarda göstermiş oldukları vizyon ile tüm voleybol şubesine, bu vizyonu daha ileriye götürecek, gerçek bir ekol olmamızı sağlayacak hamleyi yapmamıza olanak sağlayan hocamıza teşekkür ediyorum ve hoş geldiniz diyorum. Bunların hepsinin yapılmasında, en önemli güç sponsorumuz Yaşar Üniversitesi. Onlara da çok teşekkür ediyorum. Yaşar Üniversitesi’nin sponsorluğu olmasa bu tür atılımları gerçekleştirmede çok zorlanırdık. Bunların hepsi gelince de çok doğru işler çıkıyor ortaya ve çıkacak da.” dedi.

Karşıyaka Kadın Voleybol Takımına, Reşat Yazıcıoğulları’nın katılımıyla birlikte başarılar dileyen Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Cemali Dinçer, “Başarılı olacağından da eminim. Hem Türk voleyboluna yaptığı katkılar, hem de özel olarak Karşıyaka voleyboluna yapacağı katkılar için Reşat Yazıcıoğulları’na teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Karşıyaka Spor Kulübü Başkan Vekili ve Voleybol Şube Başkanı Serkan Ergüven ise, “Reşat hocamıza öncelikle hoş geldin diyoruz. İnşallah güzel işler başaracağız birlikte. Destekleri için Yaşar Üniversitesi nezdinde Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Cemali Dinçer’e teşekkür ediyoruz. Umarım hep birlikte, güç birliği ile güzel yerlere getireceğiz şubemizi.” dedi.

Ardından söz alan antrenör Reşat Yazıcıoğulları, uzun yıllar rakip olarak geldiği yere bu defa teknik direktör olarak geldiğini ifade ederek, “Bende yeri her zaman ayrı olan, antrenör veya oyuncu olarak geldiğim her dönemde ayrıcalık gördüğüm bu camiaya öncelikle teşekkür ediyorum. Elimizden gelenin en iyisini; çok çalışarak, disiplinli çalışarak, en baştan organize olarak yapacağız. Daha da ileriye taşıyacağız. Gösterilen ilgiye, şahsım ve voleybol ailesi adına çok teşekkür ederim.” diyerek sözlerini noktaladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.