ManşetMilli Takımlar

Neslihan Demir, Türkiye-Polonya maçını değerlendirdi

Türk voleybolunun efsane isimlerinden Neslihan Demir, Socrates Dergi’nin YouTube kanalına konuk olarak Filenin Sultanları’nın Polonya ile oynadığı maçı değerlendirdi.

Neslihan Demir:

“Görmek istediğimiz Türk Milli Takımı bugün sahadaydı. Ben çok gururlandım bugün. Oynamamız gereken yerde acayip bir performans sergiledik. Budur. Çok mutluyum.”

“İtalya çok iyi bir takım, bir sürü maç yaptık. Yendik, yenildik… Bu oyunu tekrar sahaya koyarsak İtalya da direnemez Sırbistan da direnemez çünkü hiçbir topu bırakmayan bir Milli Takım var.”

“İlk sette Hande, ikinci sette Ebrar, üçüncü sette herkes coştu.”

“Bize bugün manşet lazımdı. Santarelli, Hande’yi sonuna kadar oyunda tuttu, o da gerekeni yaptı.”

“Biz bu takıma güveniyoruz. Esas oynamanız gereken yer; çeyrek final, yarı final, final. Oynamaları gereken yerde sahadalardı kızlar. Çok umut verici.”

“En iyi oyunumuzu daha göstermedik.”

“Ebrar’ın sevinme şekli, alışılmışın dışında olabilir ama hakem zaten ayar kaçarsa uyarır. Ben henüz Ebrar’ın uyarıldığını görmedim. Seviniyor diye neden çizgiyi aşmış oluyormuş anlamadım.”

“İtalya’da çok önemli oyuncular var. Danesi, Egonu… Hepsi uzun yıllardır hem kendi takımlarında hem de milli takımda oynayan oyuncular ama çabuk dağılabiliyorlar. Eğer biz bugünkü gibi bir direnç gösterirsek, hızlıca dağılacaklarını düşünüyorum.”

Kaynak: Socrates Dergi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.