1. LigManşetLigler

Karşıyaka’ya sağlık sponsoru

Karşıyaka Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Karşıyakamız ile Medicana International İzmir Arasında Dev İş Birliği

Medicana International İzmir Hastanesi, Karşıyakamıza sağlık alanında sponsor oldu.

İzmir’in en köklü spor kulüplerinden olan Karşıyakamız ile sporu ve sporcuyu desteklemek amacıyla hareket eden Medicana International İzmir Hastanesi arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Anlaşmada imzalar, Başkanımız Turgay Büyükkarcı ve Medicana International İzmir Hastanesi Genel Müdürü Dr. Mehmet Ulvi Ünal arasında atıldı.

Sponsorluk anlaşmasının imzalandığı basın toplantısında konuşan Başkanımız Turgay Büyükkarcı, “Medicana Hastanesine, Karşıyaka Spor kulübüne ve İzmir sporuna verdiği destekten ötürü teşekkürlerimi sunarım. Bu tip destekler spor kulüpleri için çok önemli, biz bu duruma stratejik iş birliği diyoruz. Hem kulübümüz hem de Medicana Hastanesinin gelişimine karşılıklı destek olmak amacıyla yapılmış bir anlaşma. İnşallah ihtiyacımız olmaz ama arkamızda böyle bir destek olduğunu bilmek ve hissetmek bizim için oldukça değerli bir durum. İzmir sporuna ve kulübümüze verdikleri destekler için Ulvi Bey’e ve tüm Medicana grubuna çok teşekkür ediyorum. Umuyorum uzun yıllar sürecek bir iş birliğinin de başlangıcı olur. İki taraf içinde hayırlı ve bereketli bir anlaşma olması temenni ediyorum” diye konuştu.

Medicana International İzmir Hastanesi Genel Müdürü Dr. Mehmet Ulvi Ünal ise, “Biz İzmir Medicana Hastanesi olarak eylül ayında kapılarımızı hastalarımıza açtık. Açıldığımız günden bu yana İzmir’deki tüm spor kulüplerine ve sporculara aynı oranda destek vermeye çalışıyoruz. Bizim bu silsile içinde açık kalan bir halkamız kalmıştı, o da gönlümüzün büyük kısmının yanında olduğu Karşıyaka Spor Kulübüydü. Belki taraftarı olduğumuz kulüpler farklı olabilir; fakat hepimizin kalbinde bir Karşıyakalılık mevcuttu. Bugün de sayın başkanın yakın ilgi, alaka ve desteği ile Medicana International İzmir Hastanesiyle, Karşıyaka Spor Kulübünü çeşitli branşlardaki sporcu ve yönetici arkadaşlara sağlık alanında yardımcı olmak adına bir anlaşma imzalıyoruz. İnşallah sakatlık veya sıkıntı olmaz ve bu gerekçe ile bize de ihtiyaç olmaz. Ama tabi tüm sporcuların sağlık sorunlarında yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.