Manşet

Gölge Adam: “Hafta sonu neler oldu”

Sitemizin köşe yazarı Gölge Adam, “Hafta sonu neler oldu” başlıklı köşe yazısıyla sizlerle.

Hafta sonu neler oldu

Hafta sonu aslında cumadan başladı, Beşiktaş mağlubiyet serisine devam ederken takımdaki tecrübeli oyuncuların ayrılacakları, Sinem Yıldız’ın Kuzeyboru’ya gideceği öğrenildi. Sarıyer fazla zorlanmadığı maçta güzel bir voleybol sergiledi.

Fenerbahçe Opet Alexiasız Sistem9 Yeşilyurt karşısında çok rahat bir galibiyet aldı. Yeşilyurt bu karşılaşmada malesef koronazede oldu.

Ankara derbisinde gülen taraf PTT oldu. PTT’nin yabancı smaçörü sahalara döndüğünde PTT çok tehlikeli bir ekip olmaya aday. İlbank ise yabancı transferlerine rağmen korkulu rüya görecek gibi.

THY takım hüviyetine kavuştu, geri düştüklerinde bile maçı kolay kolay bırakmıyor. Aydın sıkıntılı bir görüntü verdi, yabancı oyuncular, yerli oyuncular, teknik ekip hepsi farklı köşelerde, bütünlük yok.

Vakıfbank, Çan karşısında terlemeden bir galibiyet aldı. Önümüzdeki hafta İlbank Çan maçının mağlubu ligden düşer ve eteklerdeki taşlar dökülür.

Eczacıbaşı idman maçında Beylikdüzü’nü çok rahat geçti. Beylikdüzü neden bu ligde mücadele ediyor anlamak güç.

Karayolları, Galatasaray HDI Sigorta’nın yüreğini ağzına getirsede maçın sonunu getiremedi. Karayolları’nda orta oyuncuların performansı dikkat çekiciydi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.