Köşe YazarlarıManşet

Gölge Adam Salı Yansımaları

Sitemizin köşe yazarı Gölge Adam, “Gölge Adam Salı Yansımaları” başlıklı köşe yazısıyla sizlerle.

Gölge Adam Salı Yansımaları

PTT-VakıfBank, malesef PTT şuan sahaya smaçörsüz çıkıyor, smaçör olmayıncada mücadele etmek mümkün olmuyor. VakıfBank bildiğiniz gibi, Tuğba’yı iyi gördüm, hem VakıfBank hem milli takım için büyük kazanç

Çan Gençlik-Galatasaray, son 3 maçlık galibiyet serisi Galatasaray HDI’ya rehavet getirmiş ve 4. sette akılları başlarına geldi. Çan ile ilgili gelen trol tehditlere üzülüyorum, keşke ben haksız çıksam. Bu mağlubiyetten sonra beklenen hamle geldi ve ikinci yarı için yeni bir antrenör ile kesin olarak anlaşıldığı duyumu geldi.

Karayolları-THY, THY karakterini sahaya yansıtmaya başladı, kolay kolay bileği bükülmez. Karayolları kadro kalitesi kadar performans göstermeye devam ediyor.

Fenerbahce Opet- Beylikdüzü, İpar, Lila ve Gülce, Fenerbahçe Opet Türk voleybolu adına güzel işler yapıyor, alkışlar Emre Hoca ve Simla Türker’e

Eczacıbaşı VitrA-Kuzeyboru, Kuzeyboru’nun bu maçta neden böyle bir rotasyona gittiğini anlayamasamda Eczacıbaşı rahat kazandı.

Sarıyer-Aydın, günün en güzel maçlarından bir tanesiydi. Sarıyer’in son anda nefesi yetmedi. Aydın iyi voleybol oynamasada kazanmasını bildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.