Efeler LigiManşetLigler

Galatasaray HDI Sigorta yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Filenin Aslanları yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, yeni sezon hazırlıklarını Galatasaray Park Voleybol Salonu’ndaki çalışmalarıyla sürdürüyor.

Polonya’da düzenlenecek olan hazırlık turnuvasının ardından Türkiye Kupası ve lig maratonuna başlayacak olan voleybol takımında oyuncularımız Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu,  Maurice Torres, Marko Sedlacek ve Cansın Hacıbekiroğlu hazırlık sürecini Galatasaray Televizyonu’na değerlendirdi.

Burutay Subaşı: “Formumuzu geliştirerek devam edeceğiz”

Burutay Subaşı, “Şu anda her şey iyi gidiyor. Avrupa Şampiyonası’ndan gelen arkadaşlarımız yeni katıldı; ama onlar level olarak zaten hazırdı. Onlarla birlikte bizim antrenman kalitemiz daha fazla arttı. Sakatlıklarımızı atlattık. Sezona hazırlanmaya çalışıyoruz. Sadece Yasin arkadaşımızın iyileşme süreci kaldı. Onun biraz daha zamana ihtiyacı var. Benim biraz antrenman ve maç temposuna ihtiyacım var. Geriye kalan tüm oyuncular çok sağlıklı şu anda. Bu bizi çok mutlu ediyor. Biz de bir form tuttuk ve bu formu geliştirip devam ettireceğiz. Şimdi önümüzde Polonya’da oynayacağımız bir turnuva var. İlk defa takım olarak hazırlık maçı yapacağız. Orada eksiklerimizi gidereceğiz. Maç içerisinde yeni arkadaşlarımızla uyum sağlamaya çalışacağız. Sonrasında kupa maçları için İzmir’e gideceğiz. Her şey güzel gidiyor. İnşallah sakatlıksız ve başarılı bir sezon olacak.” değerlendirmesini yaptı.

Hakkı Çapkınoğlu: “İyi bir ivme yakaladık”

Antrenman kalitesinin üst düzeyde olduğunu ifade eden Hakkı Çapkınoğlu, “Çalışmalar güzel gidiyor. Sezon başında takım arkadaşlarımızın milli takım kampında olmasından dolayı antrenmanlara çok az sayıda başladık. Bu da ister istemez antrenmanın eksik devam etmesine sebep oldu. Şu anda tam takım çalışıyoruz. Çok iyi antrenman yapıyoruz. Tempomuz çok iyi. Çok iyi bir ivme yakaladık. Polonya’da oynayacağımız hazırlık turnuvasını iyi geçirip kupaya ve lige odaklanacağız.” dedi.

Maurice Torres: “Çalışmalarımız çok iyi gidiyor”

Takımımızın tecrübeli pasörü Maurice Torres, “Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Milli takımdan dönen arkadaşlarımız da aramıza katıldı. Onlar gelince daha iyi antrenmanlar yapmaya başladık. Çok iyi gidiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sedlacek: “Galatasaray hakkında çok güzel şeyler duydum”

Avrupa Şampiyonası’ndan gelerek takımımıza yeni katılan transferimiz Marko Sedlacek“Üç gün önce geldim. Çok heyecanlıyım. Galatasaray hakkında çok güzel şeyler duydum. Çok büyük bir kulübe geldiğimi söylediler. Aynı zamanda burada oynayan vatandaşlarım çok güzel şeyler söyledi.” diye konuştu.

Cansın Hacıbekiroğlu: “İnşallah her şey çok güzel olacak”

Cansın Hacıbekiroğlu ise güzel bir hazırlık süreci geçirdiklerini belirterek, “Arkadaşlar Nedim hoca ile birlikte milli takımdaydı. Onlar gelene kadar aramızda güzel bir hazırlık dönemi geçirdik. Onların da dahil olmasıyla birlikte yaklaşık 2-3 gündür tam takıma antrenman yapıyoruz. Marko arkadaşımız geldi. O da ülke dışındaydı. Şu an tam takımız. Çok güzel bir hazırlık turnuvasına gidiyoruz. Güzel hazırlanıyoruz. İnşallah her şey çok güzel olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.