Güncel HaberlerManşet

Doğuş Üniversitesi dörtledi tam gaz yola devam

Üst üste üç maçını kazanan Doğuş Üniversite dördüncü maçında da Topkapı Üniversitesi’ni 3-0 mağlup etti. Dört maçta 4 galibiyet alan Doğuş Üniversitesi grupta da namağlup liderliğini sürdürdü.

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ BU HAFTAYI DA LİDER TAMAMLADI!
TÜSF Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun her yıl düzenlediği İstanbul Üniversiteler Erkekler Voleybol Şampiyonası 1. Lig A Grubu’nda 8 Üniversite takımı Süper Lige çıkmak için kıyasıya mücadele ediyorlar. Şampiyonada iddialı görünen İstanbul Doğuş Üniversitesi 4. Karşılaşmasında da Topkapı Üniversitesi’ni çıkarttığı başarılı oyunuyla 3- 0 ( 25-12, 25-17, 25-20) mağlup etti. Bu hafta da grupta yenilgisiz liderliğini sürdürdü.

DOĞUŞ ŞAMPİYONLUKTA İDDİASINI SÜRDÜRÜYOR!
Şampiyonaya iddialı başlayan Doğuş Üniversitesi sırasıyla Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve Medipol Üniversitesi’ni aynı skorlara 3-0 mağlup etti. Dördüncü maçında da Topkapı Üniversitesi’ni de set vermeden 3-0 mağlup eden Doğuş Üniversitesi şampiyonada iddiasın sürdürmekte. Rakipleri de Doğuş Üniversitesini favori gösteriyorlar.

BARIŞ SÜMEN:” MAÇLARA İYİ BAŞLADIK İYİ BİTİRMEK İSTİYORUZ”
Şampiyonada maçlara iyi başladıklarını iyi de bitirmek istediklerini belirten Doğuş Üniversitesi Antrenörü Barış Sümen,” Geçen yıl bayan takımımızı Süper Lige çıkarttık. Sonra Türkiye Şampiyonu olduk. Bu yıl Avrupa Üniversiteler Şampiyonasında da ülkemizi temsil edeceğiz. Erkek takımımızla da aynı başarıları elde etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.