Efeler LigiManşet

Caner Dengin’den duygulandıran paylaşım

Son olarak Axa Sigorta Efeler Ligi takımlarından Fenerbahçe HDI Sigorta’da forma giyen libero Caner Dengin instagram hesabından duygulandıran bir paylaşımda bulundu.

İşte o paylaşım:

 

View this post on Instagram

 

Biz bu ara sürekli evde olunca, Gaia ve Cronos’un rutinini de biraz bozmuş olduk. Artık 7/24 yanlarındayız! Hayvanlar yaşadığımız doğanın tartışmasız en önemli parçalarından biri. Onlarsız bir yaşam gerçekten mümkün değil benim için. CRONOS dövüştürülüp yaralandığı için çöpe atılmış, GAIA da duymadığı için sokağa terk edilmişti. Birileri onları hayatlarından çıkarabileceklerini düşünmüş olsa da, biz onları sahiplendiğimiz günden beri hayatımıza o kadar çok şey kattılar ki! Her şeyden öte, vicdan ve empati konularında kendimizi tekrar sorgulamamızı sağladılar. İyi ki varlar, özellikle bu günlerde iyi ki 7/24 yanımızdalar! . . #satınalmasahiplen #dogoarjantin #dogs #family #karantinagünleri #evdekal #quarantine #canerdengin

A post shared by Caner Dengin (@canerdengin) on

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.