Ataman Güneyligil ve Galatasaraylı oyunculardan açıklamalar

Ataman Güneyligil ve Galatasaraylı oyunculardan açıklamalar

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Başantrenörümüz Ataman Güneyligil ve oyuncularımızdan açıklamalar

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımız, Misli.com Sultanlar Ligi 24. haftasında Beşiktaş’ı 3-0 yendi.

Galibiyetin ardından Başantrenörümüz Ataman Güneyligil, oyuncularımız Derya Çayırgan, Sezen Keşkekoğlu ve Beren Yeşilırmak, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Açıklamalar şu şekilde:

ATAMAN GÜNEYLİGİL

“Skor açısından çok mutluyum. Sonuç olarak ne kadar rakibimiz bu sene güçsüz görünse de bu bir derbi maç. Her zaman öneminin farkındayız. Biz bu hafta içi gerçekten ağır bir antrenman periyodu geçirdik. Açıkçası çok fazla yüklendik. Bugün takımımı biraz isteksiz gördüm. Belki rakibin ligdeki pozisyonu sebebiyle olabilir. Fiziksel yorgunluk ya da rakibin pozisyonu bizim için isteksizlik sebebi olmamalı. Skordan memnunum ama oynanan oyundan memnun değilim. Pazartesi günü ambulans uçakla Türkiye’ye getirilecek Nedim hocamız. Takımla birlikte uçak yolculuğu yapmak riskli olabileceği gerekçesiyle biraz da dinlendirmek için orada dinlendirdiler. Nedim ağabey taş gibi adamdır. İstanbul boğazında yüzmüş, oralarda yetişmiş insandır ona hiçbir şey olmaz.”

DERYA ÇAYIRGAN

“Güzel bir galibiyet oldu. Net bir skorla kazandık. Güzel oynadığımızı düşünüyorum. Son bir maçımız kaldı inşallah onu da kazanırsak çok mutlu olacağız.”

SEZEN KEŞKEKOĞLU

“Beşiktaş’a karşı güzel bir galibiyet aldık. Zor bir maç değildi. Yer yer bireysel hatalarımız oldu tabii ki. Genel olarak iyi oynadığımızı düşünüyorum.”

BEREN YEŞİLIRMAK

“Genel olarak gerçekten iyiydik. Hatalarımız da oldu. Özellikle serviste birkaç hatamız oldu. Sonra da oyuna biz girdik. Biz de bize verilen şansı çok iyi şekilde kullanmaya çalıştık. Sarıyer maçında daha iyi şekilde oynamayı bekliyoruz.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.