Köşe YazarlarıManşetLigler

Ufuk Soygür: “Nilüfer Belediyespor’un kamuoyu duyurusu”

Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Ufuk Soygür, “Nilüfer Belediyespor’un kamuoyu duyurusu” başlıklı yazısıyla sizlerle.

Nilüfer Belediyespor’un kamuoyu duyurusu

Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru sitemiz Voleybolmagazin.Com’da, Nilüfer Belediyespor’da forma giyen Buse Kayacan Sonsırma, Çağla Akın ve Emily Maglio’nun yeni sezon için Türk Hava Yolları ile anlaşacağı haberleri yer aldı. Bu haberlerin ardından Nilüfer Belediyespor Kulübü’nün sosyal medya hesabından #voleybolmagazin etiketiyle bir kamuoyuna duyurusu yayınlandı.

Duyuruda şöyle bir cümle geçiyor: “Çıkan bu haberlere taraftarlarımızın ve kamuoyunun itibar etmemesi gerektiğini önemle hatırlatırız.”

Değerli voleybol severler yazdığımız üç transfer haberi de gerçekleşti. Buse Kayacan Sonsırma da, Çağla Akın da, ve Emily Maglio da yeni sezonda Türk Hava Yolları’nda forma giyecek.

Resmiyet kazanan haberlerimizin ardından; hangi “habere” ya da hangi “kamuoyu duyurusu”na itibar edilip edilmeyeceğinin takdirini siz değerli ziyaretçilerimize bırakıyoruz.

Nilüfer Belediyespor Kulübü’nün sosyal medya hesabından yapılan kamuoyu duyurusunun tamamı şöyle:

“Kamuoyuna duyurulur…
Bazı haber kaynaklarında kulübümüzün voleybol branşı ile alakalı çıkan transfer haberlerini şaşkınlıkla takip etmekteyiz. Çıkan bu haberlere taraftarlarımızın ve kamuoyunun itibar etmemesi gerektiğini önemle hatırlatırız. Haber kaynaklarının yaptıkları haberler hakkında yetkili ve ilgili kurumlardan da bilgi alarak araştırma yapması sonucuna göre haberin etkisi ve zamanını da değerlendirmesi etik kurallar açısından önem arz etmektedir. Yapılan haberler okuyucuyu da doğru ve yanlış haberi ayırt edilebilir şekilde haber kaynaklarını seçmesi konusunda güven sağlanmalıdır. Sultanlar Ligi’nde son maçlara gelinirken oynanacak olan müsabakaların sonuçları bizi ve diğer takımları yakından ilgilendirmektedir. Takımımızın sporcuları ile alakalı çıkan transfer haberlerinin kulübümüze verdiği zararlar göz önünde bulundurularak, bundan sonraki süreçte Nilüfer Belediyespor olarak tüm yasal haklarımızı koruyacağımızı, kulübümüzü maddi ve manevi zarara uğratmaya çalışan taraflara karşı tüm hukuki işlemlerin başlatılacağını kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.
#voleybolmagazin”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.