Köşe YazarlarıManşetLigler

Ufuk Soygür: “Filenin Sultanları, Giovanni Guidetti ve Gizem Örge”

Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Ufuk Soygür, “Filenin Sultanları, Giovanni Guidetti ve Gizem Örge” başlıklı yazısıyla sizlerle.

Filenin Sultanları, Giovanni Guidetti ve Gizem Örge

31 Mayıs 2022 tarihinde başlayacak olan 2022 FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde mücadele edecek Filenin Sultanları’nın geniş kadrosu FIVB tarafından açıklandı.

Voleybol severler gayet doğal olarak görmeyi beklediği ya da beklemediği isimleri ve düşüncelerini sosyal medyada paylaştı. Ancak dün hiç bir isim Fenerbahçe Opet’in liberosu Gizem Örge kadar konuşulmadı. Bana göre Gizem Örge, açıklanan geniş kadroda yer alabilecek kapasitede bir sporcu. Ancak unutmayalım ki Filenin Sultanları, Giovanni Guidetti’ye emanet edilmiş tüm sorumluluk da kendisine verilmiştir. Dolayısıyla kadro tercihinden, alınan tüm sonuçlara kadar Giovanni Guidetti sorumludur.

Türkiye Voleybol Federayonu, Giovanni Guidetti’nin geniş kadrodaki oyuncu tercihlerine ve teknik konulara müdahalede bulunmayarak profesyonelce bir yaklaşım sergiliyor, doğrusu da bu. Federasyon işin yönetim tarafında. Başarılı olunduğunda takdir edeceği gibi başarısız olunduğunda da hesap soracaktır.

Düşüncelerim böyle…

Buradan Filenin Sultanları’na sonsuz başarılar diliyorum!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.