Sultanlar LigiManşetLigler

Bolu Belediyespor Kulübü Başkanı Sinan Barut, transfer çalışmaları ile ilgili açıklama yaptı

Sultanlar Ligi’nin yeni takımlarından Bolu Belediyespor Kulübü Başkanı Sinan Barut, transfer çalışmaları ile ilgili açıklama yaptı.

Bolu Belediyespor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

BAŞKANIMIZDAN BASIN AÇIKLAMASI

Bolu Belediyespor kulüp başkanımız Sinan Barut transfer çalışmaları ile bir açıklama yaptı.

Başkanımız Sinan Barut yaptığı açıklamada “2020-2021 sezonunu şampiyon olarak tamamladıktan sonra ilk olarak Salih Yergin hocamız ile devam kararı aldık. Hocamızın ve teknik heyetimizin raporu doğrultusunda iç transferde şu ana kadar Elif Uzun, Ceren Baysal, Dilara Yergün, Burcu Şentürk, İdil Naz Kanbur ve Şeyma Öztürk ile anlaştık. Dış transferde ise Çek milli takımında yıllarca forma giymiş Aneta Havlickova yeni sezonda bizimle birlikte olacak. Hem iç hem de dış transferde görüşmelerimiz sürüyor. Yeni sezon planlamasını da şimdiden yapmaya başladık. Taraftarımız ve Bolumuz yeni sezonda başarılı ve Sultanlar Ligine yakışan bir Bolu Belediyespor izleyecekler. Herkesin içi rahat olsun. Pandemi’den kurtulmuş bir sezonda salonlarda voleybol coşkusunu hep birlikte yaşayacağız” dedi.

Başkanımız Sinan Barut son olarak “Milli takıma davet edilen hentbol takımımızın genç file bekçisi Seda İrem Güleç’i bu başarısından dolayı kutluyorum. Seda İrem’in bugünlere gelmesinde emeği geçen ailesi başta olmak üzere antrenörlerini kutluyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.