Manşet

U19 Kız Milli Takımımız, Karayolları ile Hazırlık Maçı Oynadı

2020 CEV U19 Genç Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası hazırlıklarını Ankara’da sürdüren 19 Yaş Altı Genç Kız Milli Voleybol Takımımız, Karayolları A Takımı ile TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynadığı hazırlık karşılaşmasını 25-19, 21-25, 25-23 ve 25-11‘lik setlerle 3-1 kazandı.

22-30 Ağustos tarihleri arasında Bosna Hersek ve Hırvatistan’ın ortaklaşa düzenleyeceği şampiyonada 2. Grup’ta mücadele edecek Millilerimiz, grup aşamasında Hırvatistan, Rusya, Almanya, Bulgaristan ve Fransa ile karşılaşacak.

U19 Kız Milli Takımı smaçörlerinden Elif Su Eriçek, “Çok güzel bir kamp dönemi geçiriyoruz. Yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün de ikinci hazırlık karşılaşmamızı oynadık. Takımdaki herkes oldukça hırslı ve istekli. Bu şekilde çalışmaya devam ettiğimiz takdirde Avrupa Şampiyonası’nda da iyi bir derece elde edeceğimizi düşünüyorum” dedi.

U19 Kız Milli Takımı liberolarından Gülce Güçtekin ise, “Kamp dönemimiz güzel devam ediyor. Avrupa Şampiyonası’nda kürsüde yer alarak madalya kazanmak en büyük arzumuz. Oynadığımız hazırlık karşılaşmaları bizim için çok önemli. Bu karşılaşmalarda eksik olduğumuz kısımları görmemizi sağlıyor” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.