Efeler LigiManşetLigler

“Son topa kadar savaşarak ligi istediğimiz yerde bitirmek istiyoruz”

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

“Son topa kadar savaşarak ligi istediğimiz yerde bitirmek istiyoruz”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, 1 haftalık aranın ardından Galatasaray Park Voleybol Salonu’nda antrenmanlarına başladı.

Takımımızdan Yardımcı Antrenörlerimiz Umut Çakır ile Hüseyin Gültekin, takım kaptanımız Selçuk Keskin ile oyuncularımız Melih Sıratça, Ertuğrul Gazi Metin ve Batuhan Avcı antrenmanın ardından Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Açıklamalar şu şekilde:

UMUT ÇAKIR

“5 gün ara verdik, oyuncularımız dinlenmiş oldu. 3 haftamız var, ilk resmi maçımız Spor Toto’ya kadar. Milli Takımda da 4 oyuncumuz var. Buradaki oyuncularımızı olabildiğince iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Milli Takım arasından sonra çok yoğun bir maç periyodu bizi bekliyor. Bu 3 haftayı olabildiğince iyi değerlendirmek istiyoruz.”

HÜSEYİN GÜLTEKİN

“Zor bir süreç geçirdik hem ligde hem Avrupa’da çok sıkışık maçlar oynadık. Erteleme maçları oynadık. Şimdi devre arasındayız. 5-6 günlük boşluğumuz oldu Milli Takımdan dolayı. 20 Ocak’ta Spor Toto ile yine bir erteleme maçıyla lige tekrar başlamış olacağız.”

SELÇUK KESKİN

“Öncelikle Milli Takımdaki arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. İnşallah orada istediklerini alırlar ve Avrupa Şampiyonası’na gitmeye hak kazanırlar. Bizim de dinlenmeye ihtiyacımız vardı. Bizim için moral oldu. 2020 yılı çok sıkıntılı geçti. Bu da hepimizi çok yıprattı açıkçası. Pandemiden sonra maçlara başlamak, bu sıkıntılı süreç hepimizi üzdü ve yıprattı. Bu ara bizim için hem dinlenmek hem de kendimizi yenilemek için iyi oldu. İkinci yarıya tüm hızımızla başlayacağız. Bizim için 2021 hedefleri çok daha yüksek bir yıl. İnşallah çok daha güzel maçlar oynayacağımız, kupalar alacağımız bir yıl olur. Tüm çalışmalara bugünden itibaren başlıyoruz. Sene sonuna kadar, son topa kadar savaşarak ligi istediğimiz yerde bitirmek istiyoruz.”

MELİH SIRATÇA

“Antrenmanlarımız yoğun geçiyordu. 1 haftalık ara bizim için iyi oldu. Tüm takım dinlenme fırsatı bulduk. Milli Takıma giden oyuncularımız var. Bireysel toparlanma ve çalışma için güzel bir vakit bizim için. Çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2021 yılında hedefimiz tabii ki şampiyonluk. Takım olarak güzel bir tempo yakaladığımızı düşünüyorum. Umarım 2021 bizim için güzel geçer.”

ERTUĞRUL GAZİ METİN

“Güzel bir ikinci yarı bizi bekliyor. Güzel ve çekişmeli olacak. İlk yarıyı ikinci olarak bitirdik. Hedefimiz liderlik. Umarım bizim için her şey güzel olur.”

BATUHAN AVCI

“Yoğun bir fikstür var. Yasin ağabey de sakatlandı. Ben de sakattım bugün başladım antrenmanlara. Umarım bizim için ikinci devre daha iyi olur. İlk devre vermeyeceğimiz maçları verdik. İkinci devre hedefimiz ilk dört, sonrasında final oynamak.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.