ManşetÜst ManşetLiglerDünya ve Avrupa

Sıla Çalışkan: “Takıma Katılmak İçin Sabırsızlanıyorum”

Geçtiğimiz günlerde Macaristan’ın son lig ve kupa şampiyonu Vasas Obuda Budapest takımı ile anlaşan başarılı voleybolcu Sıla Çalışkan takıma katkı vermek için sabırsızlandığını söyledi.

Macaristan’ın Vasas Obuda Budapest takımı ile anlaşmaya varan Sıla Çalışkan yeni bir takım, yeni bir ülke ve hatta yeni bir kültürü tanıyacak olmanın kendisini heyecanlandırdığını ve çok mutlu olduğunu belirtti. Başarılı pasör, ‘’ Her sporcu eminim ki böyle bir deneyimi yaşamak istiyordur. Bende bunu hayata geçirip deneyimleyeceğim için çok güzel duygular içerisindeyim.Perşembe akşamı uçağım var.Cuma günü takıma katılacağım.Gideceğim takım geçen sene hem lig şampiyonu hem de macaristan kupasını kazanmış bir takım.Bu sene de hedefleri aynı doğrultuda. Bende takıma katılıp hem enerjimle hem de performansımla katkı vermek için sabırsızlanıyorum. ‘’ açıklamalarında bulundu.

Aynı zamanda seyahat etmeyi de çok sevdiğini dile getiren Sıla Çalışkan, çok güzel bir şehirde oynayacağını da sözlerine ekledi.Çalışkan, ‘’Budapeşte’ye gitme fırsatım olmadı fakat biraz araştırma yaptım ve ne kadar güzel bir şehirde oynayacağımı gördüm.Bu konuda da çok şanslıyım.Vasas ailesine de anlaştığım günden itibaren gösterdikleri ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.En kısa sürede takıma katılmak için sabırsızlanıyorum.’’ dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.