ManşetLigler

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler’e Neslişah Durgun konuk oldu

İşte yayının öne çıkan satır başları.

‘‘Takım kaptanı olarak huzuru sağlamak çok önemli’’
İBBSK’de ilk defa takım kaptanlığı yaptım o yüzden biraz tedirgindim. Benden yaşça küçüklerle çalıştığım için ve o yaşta da küçük kardeşim olduğu için az çok biliyordum nasıl yaklaşmam gerektiğini. Onlara karşı yine de temkinli davranmak istedim. O yüzden ilk başta bocaladım biraz. Çok şükür onlar da bana yardımcı oldular. İlk başta bocalasam da sezona ilk başladığımız dönemde iyi geçirdim sezonu. Onların da bana kattığı çok şey oldu. Sezon bitip vedalaşırken ‘iyi ki tanımışım seni Nesli’’ dediklerinde bile bana yetiyordu zaten. Takım kaptanı olarak o huzuru sağlamak önemli.

‘’Gerektiği zamanlarda gereken hamleleri yapamadık’’
İBBSK ile birlikte sezonu daha iyi bir yerde bitirebilirdik. Gençliğin vermiş olduğu dinamiklik vardı ve o kadar çok çalışıyorduk ki eve gidene kadar saat akşam 10 oluyordu. O kadar çalışmanın sonunda bence daha iyi yerlerde bitirebilirdik. Çalıştığım takım arkadaşlarım o ambiyansı yeni yeni tadan insanlardı. Hedefi olan bir takımın sorumluluğunu yeni tadan insanlardı. Ben o sorumluluğumuzu kaldıramadığımızı düşünüyorum. Antrenman açısından çok verimliydi, yorucu ama çok verimli antrenmanlar yapıyorduk. Gerektiği zamanda gereken hamleleri yapamadık, kazanmamız gereken maçları kaybettik. Kendi evimizde oynadığımız bir Edremit maçı vardı mesela, çok güzel oynamıştık. O maç için hiçbir zaman kaybettik diyemem.

‘’Yeşilyurt hep gitmek istediğim bir kulüptü’’
Yeşilyurt benim hep gitmek istediğim bir kulüptü. Her maç oynadığımda salonun ambiyansı ve her şey gel oyna burada diyordu sanki. Nilüfer’de iken biz bu salonda çok oynuyorduk. Hep o iyi enerjiyi alıyordum salondan. Mutlaka oynanması gereken bir kulüp diye söylendiği için bu sene de bana orası kısmet oldu. İnşallah da çok güzel bir sezon geçiririz diye umuyorum.

Bu keyifli yayının tamamı için Shining Stars resmi Instagram ve YouTube hesabını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.