Manşet

“Sezon başlarken bu takımın büyük bir potansiyeli olduğunu anlamıştık”

AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası’nda rakibi VakıfBank’ı 3-2 yenerek şampiyon olan Eczacıbaşı VitrA’nın baş antrenörü Marco Motta açıklamalarda bulundu.

Marco Motta’nın açıklamaları şöyle:
“Sezon başlarken bu takımın büyük bir potansiyeli olduğunu anlamıştık. Gün gün, hafta hafta takımın daha iyi bir şekilde çalıştığını görüyoruz. Bu çalışmayı Şampiyonlar Kupası’nda, çok güçlü bir rakibe karşı göstermiş olduk. Rakibimizin beş yabancı oyuncusu ve milli takımlarda yer alan da yedi oyuncusu var. Bizimse yaş ortalamamız 24’ün altında. Bugün de galibiyetten bağımsız olarak iyi bir oyun sergiledik. Gelişime çok açık bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Bence güzel bir sezon geçirebiliriz. Umarım sezonu güzel bir şekilde sonlandırırız.”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#MikrofonŞampiyonda! 🏆🎙️ 🗣️ Marco Motta: “Sezon başlarken bu takımın büyük bir potansiyeli olduğunu anlamıştık. Gün gün, hafta hafta takımın daha iyi bir şekilde çalıştığını görüyoruz. Bu çalışmayı Şampiyonlar Kupası’nda, çok güçlü bir rakibe karşı göstermiş olduk. Rakibimizin beş yabancı oyuncusu ve milli takımlarda yer alan da yedi oyuncusu var. Bizimse yaş ortalamamız 24’ün altında. Bugün de galibiyetten bağımsız olarak iyi bir oyun sergiledik. Gelişime çok açık bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Bence güzel bir sezon geçirebiliriz. Umarım sezonu güzel bir şekilde sonlandırırız.” #SonunaKadar #AllTheWay

Eczacıbaşı Spor Kulübü (@eczacibasisporkulubu)’in paylaştığı bir gönderi ()

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.