Sultanlar LigiManşet

Sarıyer Belediyespor’dan Covid-19 ile ilgili üzücü haber

Geçtiğimiz Sultanlar Ligi takımlarından Sarıyer Belediyespor’da 8 oyuncuda Covid-19 görülmüştü. Sarıyer Belediyespor’da dün kontrol amaçlı yapılan Covid-19 testinde bir oyuncuda daha Covid-19 görüldü.

Sarıyer Belediyespor’un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu cümlelere yer verildi:

“TVF Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Sarıyer Belediyespor Kadın Voleybol Takımımızın oyuncularına ve teknik ekibine düzenli olarak yapılan Covid-19 testi sonucu 8 oyuncumuzun testi pozitif çıkmış olup oyuncularımız karantinaya alınmış, tedavi süreçleri başlamıştır.

Dün kontrol amaçlı yapılan testte bir oyuncumuzun daha COVİD-19 testinin pozitif çıktığını üzülerek kamuoyuna bildiririz.

Bizleri her daim gururlandırmayı başarmış oyuncularımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, konunun takipçisi olduğumuzu ve önlemlerimizi aynı titizlikle sürdüreceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.”

 

View this post on Instagram

 

TVF Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Sarıyer Belediyespor Kadın Voleybol Takımımızın oyuncularına ve teknik ekibine düzenli olarak yapılan Covid-19 testi sonucu 8 oyuncumuzun testi pozitif çıkmış olup oyuncularımız karantinaya alınmış, tedavi süreçleri başlamıştır. Dün kontrol amaçlı yapılan testte bir oyuncumuzun daha COVİD-19 testinin pozitif çıktığını üzülerek kamuoyuna bildiririz. Bizleri her daim gururlandırmayı başarmış oyuncularımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, konunun takipçisi olduğumuzu ve önlemlerimizi aynı titizlikle sürdüreceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız. #sarıyerbelediyespor #sarıyervoleybol #tvf #covid19 #duyuru

A post shared by Sarıyer Belediyespor (@sariyervoleybol) on

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.