Sultanlar Ligi

Onat Kurt Türk Hava Yolları Voleybol Takımı’nda Genel Menajer Oldu

Kariyerinde 9 yıl aktif voleybolculuk yapan, Fenerbahçe Spor Kulübü, Dinamo Moskova, Azerrail, Azerbaycan Voleybol Federasyonu ve Azerbaycan Kadın Milli Takımı’nda çeşitli görevlerde bulunan, halen Türkiye A Milli Erkek Voleybol Takımı ve Altyapılar Genel Menajerliği görevini yürüten Onat Kurt Türk Hava Yolları Voleybol Takımı’nda Genel Menajerlik görevine getirildi.

Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşen imza töreninde Kulüp Genel Sekreteri Abdullah Kelkitli şu açıklamalarda bulundu:

“Onat Kurt Voleybol Camiasında kendisini kanıtlamış, aldığı her görevi layığıyla yürüten çok değerli bir idarecidir. Takımımızı daha da ileriye taşımak için çok faydalı bir adım attığımızı düşünüyorum. Anlaşmada emeği geçen kulüp yönetim kurulumuza ve  TVF Başkanı Sn. Mehmet Akif Üstündağ’a teşekkürlerimi sunarım. Herkese hayırlı olsun.”

Onat Kurt ise yeni göreviyle ilgili:

” Türk Hava Yolları gibi dünyanın en ciddi ve marka değeri yüksek şirketinin spor kulübünde yer alacağım için çok mutluyum.  Bu kaliteli oyuncular ve teknik ekip ile hedeflerimiz her zaman yukarıda olacaktır. Bu göreve gelmemde emeği olan THY Spor Kulübü yöneticilerine ve aynı zamanda izin veren Federasyon Başkanımız Sayın Mehmet Akif Üstündağ’ a teşekkür ederim.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.