ManşetLiglerMilli Takımlar

Naz Aydemir Akyol neden Tokyo’dan erken döndü? Menajer Pelin Çelik açıklama yapmadı

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda sergilediği performans ile tarihinde ilk kez çeyrek final oynama başarısı göstererek olimpiyat beşincisi oldu.

Ancak özellikle bu sürecin sonunda yaşanan bir durum, pek çok voleybol severin dikkatini çekmiş ve kamuoyunda merak uyandırmıştır.

Fotoğraf karesinde yer almadı
Filenin Sultanları’nın Olimpiyat Köyü’nde verdiği son pozda deneyimli pasör Naz Aydemir Akyol yer almadı ve bu durum çok dikkat çekti. Hatta bir çok voleybol sever bu karede Naz Aydemir Akyol’un neden olmadığını merak ederek fotoğrafın altına yorum yaptı.

Milli Takım kafilesinden önce döndü
Naz Aydemir Akyol, Japonya’dan Türkiye’ye milli takım kafilesiyle birlikte dönmeyip, kafileden bir gün önce, söylentilere göre biletini kendisi alarak Türkiye’ye dönmüş.

Pelin Çelik açıklama yapmadı
A Milli Kadın Voleybol Takımı Menajeri Pelin Çelik’e ulaştık ve Naz Aydemir Akyol’un neden Tokyo’dan erken döndüğü sorusunu kendisine yönelttik. Ancak Pelin Çelik bu konuda bir açıklama yapmadı.

Değerli voleybol severler, bizler bu konuyla ilgili kulağımıza gelen dedikodulara göre değil, konuyu yetkili kişiden öğrenerek sizlere iletmeyi tercih ettik. Ancak üzgünüz ki sorumuzla ilgili maalesef açıklama alamadık. Konunun takipçisi olacağız. Bilginize sunarız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.