ManşetLigler

Meryem Boz ve Cansu Özbay, Sedat Simavi Ödülleri’ne Katıldı

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) kurucu başkanı adına düzenlenen 2020 Sedat Simavi Ödülleri’nde ödüller sahiplerini buldu.

Bu yıl koronavirüs pandemisi sebebiyle online olarak gerçekleştirilen törene, A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Meryem Boz ve Cansu Özbay katıldı.

Tarihi bir başarıya imza atarak Hollanda’da düzenlenen CEV Kadınlar Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri’nde şampiyon olarak Tokyo Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı elde eden A Milli Kadın Voleybol Takımımız, bu prestijli organizasyonun seçici kurulu tarafından spor dalında ödüle layık görüldü.

Ödülle ilgili konuşan A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Meryem Boz: “Bugün bu değerli ödül töreninde uzaktan da olsa bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Ülkemizin en prestijli ödüllerinden biri olan Sedat Simavi Ödülleri’nde spor dalında bu yıl A Milli Kadın Voleybol Takımımızın ödüle layık görülmesi beni ve tüm takım arkadaşlarımı gururlandırdı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Cansu Özbay da: “Öncelikle Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’ne 2020 Sedat Simavi Ödülleri’nde A Milli Kadın Voleybol Takımı olarak ödüle değer görülmemiz bizleri çok mutlu etti. Olimpiyat gibi sporun zirvesi olan bir platformda ülkemizi temsil edeceğimiz için gururluyuz. Bizleri bu ödüle layık gören tüm seçici kurula ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’ne bir kez daha teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.