Şampiyonlar KupasıTVFManşet

Melissa Vargas Şampiyonlar Kupası’nda forma giyecek mi?

2023-2024 voleybol sezonu AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası 2022-2023 sezonunun Lig Etabı 1.’si Fenerbahçe Opet ile Kupa 1.’si VakıfBank takımları arasında 11 Ekim 2023 Çarşamba günü, 19:00’da İstanbul TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu oynanacak.

Melissa Vargas’ın Fenerbahçe Opet’in bu önemli maçında forma giyip giyemeyeceğini araştırdık. Edindiğimiz bilgiye göre Melissa Vargas bu süreçte Çin Ligi takımlarından Tianjin Bohai Bank’ın oyuncusu olduğundan dolayı lisansı da Çin takımında. Dolayısıyla Melissa Vargas bu maçta forma giyemeyecek. Ancak maç günü Türkiye’de olacağı öğrenilen Melissa Vargas’ın maçı tribünden seyredeceği öğrenildi.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Melissa Vargas Malatya’ya Gidecek
Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Malatyalı Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, geçtiğimiz günlerde ligde Malatya’nın plakası olan 44 numaralı formayı giyen ve “Malatyalıyım” diyen Melissa Vargas ile birlikte Malatya’ya gideceğini söylemişti. Mehmet Akif Üstündağ ile Melissa Vargas’ın AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası’ndan sonraki uygun bir günde Malatya’ya gideceği tahmin ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.