ManşetLigler

Melike Yılmaz Yıldızlı Sohbetler’e konuk oldu

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler programına dün bir yenisini ekledi. Melike Yılmaz’ın konuk olduğu programın öne çıkan satır başları.

‘’Başarı açısından güzel bir turnuvaydı’’
İstanbul Aydın Üniversitesi’nde kadro çok güzeldi.İAÜ olarak Avrupa Üniversite Sporları Birliği’nin düzenlediği şampiyonada Polonyo’ya gittik ve 2. olduk. Grupta 3-10 yendiğimiz takıma 3-1 yenilmiştik. Okulla birlikte geçirdiğim son turnuvaydı. Hem başarı açısından hem keyif açısında kızlarla yaşadığımız top seviyeydi. Sezon sonu stresi atmak için keyifli olan şeylerdi okul turnuvaları ve biz de 2. olarak bunu taçlandırdık.

‘’İkinci devre ritmi yakalayamadık’’
Nevşehir’e gelmeden burayı çok merak ediyordum. Hep arkadaşlarımla plan yapıyorduk ve çok merak ediyorduk. O yüzden Nevşehir olunca da hep görmek istediğim bir yer neden olmasın dedim. Teklif gelince ideal diye düşündüm. Sezona başladığımızda çok iyi bir takım uyumu vardı. 11 maçın 10’unu yendik sadece Bolu’ya yenilmiştik ilk devre. Çok güzel bir istatistiğimiz vardı aslında takım açısından da. İkinci devre takımca performans düşüklüğü yaşadık. O biraz bizi sarstı ikinci devre. İkinci devre ilk devre kadar ritmi yakalayamadık. Ama benim için yine de iyi bir sezondu.

Bu keyifli sohbetin tamamını izlemek için Shining Stars resmi Instagram ve YouTube hesaplarını takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.