TVFManşetLigler

Mehmet Akif Üstündağ, TFF Başkanlığı konusunda açıklama yaptı

Bir süredir gündemi meşgul eden konulardan biri olan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı konusunda Mehmet Akif Üstündağ sorulan bir soruyu cevapladı.

Başkan Üstündağ, Gedik Yatırım ile imzalanan sponsorluk anlaşması sırasında kendisine yöneltilen ‘Futbol Federasyonu Başkanlığı için adınız geçiyor. Ne söylemek istersiniz?’ şeklindeki soruyu net olarak cevapladı.

‘İsmimim geçtiği her yerden onur duyuyorum’

Başkan Üstündağ;  ‘TFF Başkanlığı gibi, bir makam için konusunda adımın geçmesi elbette beni onurlandırır. İsminin geçtiği her yerden onur duyarım. Ancak şu an için böyle bir düşüncem yok. Belirlediğimiz hedeflerimize henüz ulaşmadık. Ulaşana dek TVF Başkanı olarak hizmete devam edeceğim. Şu an için gündemimde böyle bir madde bulunmuyor. Gerek kadın ve erkek Milli Takımlarımız, gerekse yaş grupları Milli Takımlarımız için yapmayı düşündüğümüz çok iş var.’ şeklinde verdiği cevapla TFF Başkanlığı konusundaki düşüncelerini açıkladı.

Sponsorluk anlaşması için düzenlenen imza töreninin açılış konuşmasını yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şunları söyledi:

“Bugün yine Türkiye Voleybol Federasyonu olarak özel bir günde sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Türk voleybolu olarak dün akşam bu salonda Avrupa ve Dünyanın en iyi ligi olan Misli.com Sultanlar Ligi’nde Fenerbahçe Opet ile VakıfBank takımları arasında oynanan final serisinin 4. maçında tarihi bir gün yaşadık. Voleybol severlerin salon kapasitesinin üzerinde yoğun bir ilgi gösterdiği, TRT Spor ekranlarından canlı yayınlanan müsabakayı tüm dünya takip etti. Voleybolun yine reyting rekorları kırdığı bir gün yaşadık. Dünyanın en iyi liglerine sahip olmak, milli takımlar düzeyinde söz sahibi olmak, çok büyük başarılar elde etmek kolay değil. Bu başarıları değer ortaklarınız olmadan başarmanız mümkün değil. Bu vesileyle tüm sponsorlarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Gedik Yatırım 1991 yılında kurulan, 30 yılı aşkındır da bu ülkeye hizmet veren çok değerli ve saygın bir kuruluş. Milli Takımlar ana sponsorlarından biri olan Gedik Yatırım’ın; Türk voleybolunun başarısında, voleybolun güzelliğinde bir değer ortağı, bir parçası olması bizleri çok mutlu etti. Sizlerin huzurunuzda Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç ve Gedik Yatırım ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletiyor, iyi ki voleybolun yanında varlar diyorum. Voleybolun elde ettiği başarılarda sponsorların da ne kadar önemli olduğunun altını çizmek istiyorum”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.