ManşetLigler

Marmara Üniversitesi Spor ve Rekreasyon Ödülleri’ne Türk Voleybolu Damgasını Vurdu

Marmara Üniversitesi öğrencileri ile tüm akademik ve idari kadronun hep birlikte hayata geçirdiği Marmara Üniversitesi MWins Spor ve Rekreasyon 2021 Ödülleri, bugün online düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Bu yıl ilk kez düzenlenen organizasyonda “Yılın Spor Yöneticisi” kategorisinde TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Yılın Takımı” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı,  “Yılın Kadın Sporcusu” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, “Yılın Antrenörü” kategorisinde Giovanni Guidetti, “Yılın Etik Spor İnsanı” kategorisinde ise Bahar Toksoy Guidetti ödüle layık görüldü.

Ödül alan isimler, ödül törenine çektikleri videolarla katıldı.

TVF Başkanı Üstündağ ödülle ilgili olarak “Ülkemizin önde gelen yüksek öğretim kurumlarından Marmara Üniversitesi tarafından voleybola gösterilen ilgi ve alakadan dolayı mutluluğumu paylaşmak istiyorum. Yılın spor yöneticisi kategorisinde bu ödülü şahsıma layık gören tüm Marmara Üniversitesi mensuplarına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun 19 Mayıs’ta duyurduğu “Şimdi voleybol zamanı” sloganını hatırlatan TVF Başkanı Üstündağ, “2021 voleybol yılı olacak demiştik. Öyle de oluyor. Filenin Sultanları, İtalya’da devam eden Milletler Ligi’nde üst üste 3. kez dünyanın en iyi 4 takımı arasına kalmayı başardı. Avrupa Altın Ligi’nin son şampiyonu Filenin Efeleri de Belçika’da düzenlenen dörtlü finallerde namağlup finale yükseldi. Milli takımlarımızla gurur duyuyoruz. Hem A Milli Kadın hem de A Milli Erkek Voleybol Takımımıza şampiyonluk yolunda yürekten başarılar diliyorum. Kalbimiz onlarla.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.