1. LigÜst Manşet

Karşıyaka’da Gökhan Öner dönemi

KFC Kadınlar 1. Ligi takımlarından Karşıyaka Medical Point ile başantrenör Reşat Yazıcıoğulları’nın yolları ayrıldı. Karşıyaka Medical Point’te boşalan başantrenörlük görevine Gökhan Öner getirildi.

Karşıyaka Spor Kulübü’nün açıklaması şöyle:

“Karşıyaka Medical Point Voleybol Takımı’mızın Baş antrenörlüğünü 4 yıldır sürdüren Sayın Reşat Yazıcıoğlulları ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. 28/11/2023 tarihinde düzenlediğimiz yönetim kurulu toplantımızda, Sayın Reşat Yazıcıoğulları’nın istifasını kabul ederek yerine yine Karşıyaka’mıza gönül veren ve görev yapmakta olan, A Milli Takım formasını İki yüzün üstünde giymiş değerli antrenörümüz Sayın Gökhan Öner’i başantrenör olarak atamış bulunmaktayız.

Yapılan seramonide Karşıyaka Medical Point Voleybol Takımı’na uzun yıllar hizmet eden Reşat Yazıcıoğlulları’na yeni hayatında başarılar dileyen Karşıyaka Medical Point Voleybol Şube Başkanı Veysi Kubba, yeni döneme Gökhan Öner ile devam edeceklerini ve kendisine güvendiklerini belirtti. Hedefe kilitlenerek başarılı bir sezon geçireceklerini, takımın en iyi yerlere gelmesi için omuz omuza çalışacaklarını ifade eden Kubba, başarılarla dolu yeni bir döneme kapı açılacağına inandıklarını açıkladı.

Yeni görevine atanan Gökhan Öner ile ayrılan Reşat Yazıcıoğulları’na teşekkür plaketi takdim eden Kubba, Karşıyaka’ya yakışan bir veda töreni düzenleyerek yeni dönemin başladığını ifade etti.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.