“Hedefimiz CEV Kupası’na gitmek”

“Hedefimiz CEV Kupası’na gitmek”

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

“Hedefimiz CEV Kupası’na gitmek”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, AXA Sigorta Efeler Ligi Play-Off 3./4. etabı maçlarının hazırlıklarını sürdürüyor.

Galatasaray Park Voleybol Salonu’nda gerçekleşen antrenmanın ardından Kaptanımız Selçuk Keskin, oyuncularımızdan Melih Sıratça ve Vahit Emre Savaş hazırlıkları Galatasaray Televizyonu’na değerlendirdi.

Finale çıkamadıkları için çok üzgün olduklarını ifade eden Kaptan Selçuk Keskin’in açıklamaları şu şekilde:

“Geçen sene de pandemiden dolayı finalleri oynayamamıştık. İçimizde hep şampiyonluk hasreti var. Bir türlü bunu başaramıyoruz. Covid çıkıyor, başka sakatlıklar çıkıyor. İstediğimiz gibi bir performansa çıkamadık. O yüzden çok üzgünüz. Taraftarlarımızdan da finale çıkamadığımız için çok özür diliyoruz. Bütün takım çok iyi mücadele etmeye çalıştık. Takımımızın en önemli oyuncularının sakatlanmasından dolayı bir türlü istediğimiz seviyeye gelemiyoruz. Sakatlıklardan dolayı istediğimiz gibi çalışamıyoruz. Bu da bizi çok üzüyor. Biz 9 aydır gece gündüz emek veriyoruz. Her zaman takımımız için mücadele ediyoruz. İyi günde de kötü günde de takıma sahip çıkmaya çalışıyoruz. Bu durum en çok kaptan olarak beni ve Nedim hocamı üzmüştür. Galatasaray inşallah hak ettiği şampiyonlukları kazanır. Biz burada oluruz veya olmayız. Kalbimiz, gönlümüz her zaman takımımızdan yana. Biz gerçek Galatasaraylıyız. İnşallah şampiyonlukları yaşayabildiğimiz, finalleri oynayabildiğimiz, kupalar kazandığımız bir Galatasaray’ı görebiliriz. Bunun için de üzerimize düşen ne varsa her zaman ömrümüz boyunca hazırız.”

Sezonu en iyi şekilde tamamlamak istediklerini belirten Vahit Emre Savaş, “Kötü bir mağlubiyet oldu bizim için. Herkes çok üzüldü. Fenerbahçe HDI Sigorta – Arkas Spor eşleşmesinin sonucuna göre ikisinden biriyle karşılaşacağız. Amacımız sezonu en iyi şekilde bitirmek. Umarım her şey güzel olur bizim için.” dedi.

Çok üzgün olduklarını ifade eden oyuncumuz Melih Sıratça ise şu ifadeleri kullandı:

“İlk maçta çok iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. İkinci maçta yapmak istediklerimizi sahaya yansıtamadık, kaybettik. Sezon daha bitmedi. Önümüzde kazanmamız gereken iki maç daha var. Dördüncü Challenge Kupası’na gidiyor. Üçüncü CEV Kupası’na gidiyor. Hedefimiz tabii ki CEV Kupası’na gitmek. İki maçı da kazanıp sezonu güzel bir şekilde bitirmek istiyoruz.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.