Halkbank’ın sihirli elleri

Halkbank’ın sihirli elleri

Halkbank, voleybolda 2020-2021 sezonunun sonuna yaklaşılırken, Türkiye Kupası’na odaklanmış durumda. Fiziksel, zihinsel, teknik çalışmalar sürdürülürken, kulüp doktoru DR. Ömer Serkan Kara’nın yönetimindeki sağlık ekibi de oyuncuların sağlık sorunu yaşamaması için çabalıyor.

Ligin en az sakatlık yaşayan takımı olarak göze çarpan başkent ekibinde Uzman Fizyoterapist Baran Akay ile masör Eren Toker bu başarının mimarlarından. Konularında uzman iki isim büyük bir özveri ve disiplinle, sağlık sorunlarını çözüyorlar.

Takım arkadaşları, Baran Akay ve Eren Toker’le ilgili şunları söylediler:

Faik Samed Güneş

Eren Toker ve Baran Akay takımın görünmeyen en büyük güçleri. Bazen bir takım arkadaşımızdan daha yakın, bazen en ihtiyacımız olduğu anda yardıma koşan, tabiri caizse her yerde, her anımızda yanımızdalar. Her an disiplinli, canla başla bizleri sahaya en sağlıklı şekilde çıkarmak için gece-gündüz, tatil demeden çalışıyorlar. Arada sırada voleybol oynayarak sporun doğasını bozsalar da (!) onlara ve bütün sağlık çalışanlarına bu zorlu dönemde minnettarız.

Alexander Berger

İkisini de çok seviniyorum. Konularında bilgili, tedavi odaklı iki isim. Elbette doktorumuz Ömer Serkan Kara’nın önderliğinde çalışıyorlar. Sahada, oyun sırasındaki sakatlıkların haricinde, yaptıkları tedavi ve onarımlarla bizleri sahaya problemsiz çıkarıyorlar. Uzmanlık alanlarında o kadar iyiler ki, kulüp gelen yardım taleplerini bile geri çevirmeden ellerinden geleni yapıyorlar.

Teşekkürler Baran, teşekkürler Eren.

Efe Bayram

Sağlık ekibimiz takımımızın bel kemiği. Onlar sayesinde bu yoğun, zorlu sezonda ayakta kalabiliyoruz. Masörümüz Eren Abi takımımızın neşesi ,sihirli parmakları. Fizyoterapistimiz Baran Abi ağrılarımıza sorunlarımıza teşhisleri koyuyor, en kısa sürede yeniden fiziksel sağlığımıza kavuşmamızda yardımcı oluyor. Onları çok seviyoruz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.