ManşetKupa Voley

Halkbank 9.şampiyonluk için sahaya çıkıyor

Erkekler Kupa Voley Dörtlü Finali 26 Mart Salı günü Bursa’da yarı final müsabakaları ile başlayacak. Cengiz Göllü Voleybol Balonunda oynanacak finallerin ilk gün programı şöyle:
14:00 Ziraat Bankkart-Arkas Spor
17:00 Fenerbahçe Parolapara
İlk günün galipleri 27 Mart Çarşamba günü finalde karşı karşıya gelecek ve kupa sahibini bulacak.

Sahada inançlı olacağız
Sahaya son şampiyon titri ile çıkacak Halkbank’ta iki smaçör Gordon Perrin ile Mirza Lagumdzija bu önemli organizasyonla ilgili görüşlerini açıkladı.
Deneyimli smaçör Gordon Perrin, üst üste ikinci kez finale yükselmek, ardından da kupa zaferi yaşamak istediklerini belirterek, “Kupayı camiamıza armağan etmek için önümüzde iki maç var. Çok önemli rakiplerle oynayacağız. Elbette bizim takımımızın da bir sertliği var. Bu nedenle özgüvenimiz yüksek. Yeter ki iyi odaklanalım. Gücümüzü sahaya yansıtarak finale çıkacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Son şampiyon olarak
Genç yıldız Mirza Lagumdzija da yaptığı açıklamada sahaya son şampiyon olarak çıkacaklarını söyledi. Bu durumun sorumluluklarını artırdığının altını çizen başarılı oyuncu, “Yarı final maçında bunu aklımızdan çıkarmadan mücadele edeceğiz. Kupa açısından baktığımızda, Bursa bizim için uğurlu şehir. Daha önce burada iki kez şampiyon olmuştuk. Bursa’daki üçüncü, toplamda dokuzuncu kupamızı kaldırmak için elimizden geleni yapacağız” diyerek düşüncelerini açıkladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.