1. LigManşet

Generali Sigorta Sakarya Voleybol sezonu açtı

Voleybol Kadınlar 1. Lig takımlarından Generali Sigorta Sakarya Voleybol, 10 Ağustos Pazartesi günü önce takım toplantısı ile daha sonrasında kondisyon ve top çalışmaları ile sezonu açtı.

Çeşitli çalışmalar ile renkli geçen antrenman sonrası takım oyuncuları ve teknik ekip sahaya adapte oldu. Sezona hazırlık kısmını yoğun bir antrenman planlaması ile geçiren Generali Sigorta Sakarya Voleybol, belirli günler günde çift idman; sabah fitness, akşam top antrenmanı olacak şekilde çalışmaya devam edecek.

 

View this post on Instagram

 

2020-2021 Sezonunu Açtık! 10 Ağustos Pazartesi günü önce takım toplantısı ile daha sonrasında kondisyon ve top çalışmaları ile sezonu açtık. Çeşitli çalışmalar ile renkli geçen antrenman sonrası takım oyuncularımız ve teknik ekip sahaya adapte oldu. Sezona hazırlık kısmını yoğun bir antrenman planlaması ile geçiren takımımız, belirli günler günde çift idman; sabah fitness, akşam top antrenmanı olacak şekilde çalışmaya devam edecek. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin 💪 . . . . #generalisigortasakaryavoleybol #sakaryavoleybol #sakarya #sakaryavoleybolspor #voleybol #volleyturkey #tvf #türkiyevoleybolfederasyonu #türkiyevoleybol #tvfkadınlar2lig #volleyballgirls #volleyballislife #voleybolcular1 #voleybolheryerde #voleyball #volleyball🏐 #spor #sportsgirls #volley

A post shared by GeneraliSigortaSakaryaVoleybol (@sakaryavoleybolspor) on

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.