Sultanlar LigiEfeler Ligi

Galatasaray voleybol şubesi sezon açılış yemeğinde bir araya geldi

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının sponsorlarından A11 Otel’de gerçekleştirilen organizasyona Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara, İsmail Sarıkaya, Bora Bahçetepe, Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu, takımların idari, teknik kadrolarıyla birlikte oyuncular katıldı.

Başkan Dursun Aydın Özbek, “Değerli Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım. Değerli hanımefendiler, beyefendiler. Değerli sporcularım. Hepinize saygılarımı sunuyorum. Mehmet kardeşime huzurunuzda büyük bir teşekkür gönderiyorum. Altyapısı ve A takımlarıyla iftihar edeceğimiz bir voleybol şubesi yarattı. Voleybol yetiştirici bir şube. Bununla iftihar ediyoruz. Çok başarıl bir altyapısı var. Buradan yetişen oyuncular A takımda mücadele ediyor. Bunu hedef haline getirmiş bir şube var. Onun için tüm antrenörlerime, yetiştiricilere, yöneticilere buradan teşekkür ediyorum. Bu sezon iyi bir takım olduğumu biliyorum. Başarılı bir sezon geçireceğimize eminim. Kadın Voleybol Takımımıza Balkan Kupası’nda büyük başarı diliyorum. Orada başarılı olup Avrupa’da yolumuza bakacağız. Erkek takımımızla Avrupa’da maçlar oynayacağız. Onlara da büyük başarılar diliyorum. Galatasaraylı olmanın verdiği güç ve kuvvetle ligde ve Avrupa’da mücadele edeceğiz ” diye konuştu.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara ise, “Kulübümüzün kurucusu Ali Sami Bey’in dediği gibi Türk olmayan takımları yenmek için kurulduk. Kimseye nasip olmamış bir vizyona sahibiz. Baba Gündüz’ün söylediği gibi bir halatı beraberce çeken, aynı şeye üzülen ve sevinen bir sporcu topluluğuyuz, kulübüz. Sizler de bunun bilincinde, bu çalışmalarınızı sportif başarıya dönüştürerek bu camiaya layık olduğunuzu gösterin. Bu gecenin oluşmasında bizi misafir eden Erim ailesine, çok sıkı çalışan Simge ve Kerem arkadaşlarımıza, Taç Spor Yönetim Kurulu ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Destekçilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Aramızda bulunan 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu, Daikin CEO’su Hasan Önder ve HDI CEO’su Firuzan Beye gönderdikleri iyi niyet dilekleri için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.