Efeler LigiManşet

Fenerbahçe’den HDI Sigorta’a ziyaret

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Başkanımız Ali Koç, Yöneticilerimiz ve Erkek Voleybol Takımımız, HDI Sigorta’yı ziyaret etti

Başkanımız Ali Koç, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, ekibimizin isim sponsoru HDI Sigorta’yı ziyaret etti.

HDI Sigorta’nın Genel Müdürlüğü’nde, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nun ev sahipliği yaptığı etkinliğe; HDI Sigorta acentaları ve çalışanları da katıldı. Başkanımız Ali Koç, Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Simla Türker Bayazıt ve Sertaç Komsuoğlu’nun katıldığı programda açılış konuşmasını yapan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Fenerbahçe gibi çok büyük bir markayla iş birliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi:

Fenerbahçe ve HDI ilişkisinden bahsedeyim. Esasında taçlandırdığımız kısım voleybol ama biz altı senedir Fenerbahçe’nin yanındayız. İlk dört sene eski başkanımız Aziz Yıldırım döneminde bir spor sponsorluğu yani sigortacısı bizdik. Bütün varlıklarını yıllardır biz sigortalıyoruz. Başkanımıza ve yönetim kurulumuza denk geldi 3 sene önce. Sağ olsunlar ilk basın toplantısıydı ki o zaman da teşekkür etmiştim. Altı senenin dördüncü senesinde kulübün içine girip sponsor olarak bir basın toplantısı yapabildim. Böyle yönetimlere ve başkana çok şükür. Dolayısıyla o sene tevazu gösterdiler ve bizi sigortacısı olarak anons ettiler. Ama bir sonraki sene yani iki sene önce daha anlamlı bir hareketle bir amatör şubeye destek olmanın çok doğru olacağına karar verdik. Hem göğse hem de isme bizim markamızı o çok büyük markanın yanına koyduk. Bunun için ayrıca teşekkür ediyorum. Son iki senedir voleybol erkek takımının isim ve göğüs sponsoruyuz. Amatör şube olduğu için de çok keyifli. Ali Bey’e de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Sadece tek başına sigorta şirketi olarak soktuğu tek kulüp Fenerbahçe. Biliyorsunuz başka kulüplerle de çalışıyoruz ama çok istemiyoruz. Çünkü bir yerde bir marka varsa tek anılması lazım. Herkese çalışıyoruz. Biz Türkiye’nin sigorta şirketiyiz. Tabii ki gönlüm Fenerbahçe ile birlikte. Burada biraz daha farklı hissediyorum kendimi ama biz Türkiye’ti kucaklayan bir sigorta şirketiyiz. Baktığınız zaman her yere de sponsoruz. Fenerbahçe bizim için taraftarı da olduğum için bunu itiraf etmem lazım. 41 yıldır tribünde büyüyen bir adam olarak ayrıcalıklı olması lazım, yapacak bir şey yok. Herkesle çalışıyoruz. Biz Türkiye’nin sigorta şirketiyiz. Tabii ki gönlüm Fenerbahçe ile birlikte. Orada biraz daha farklıyım, kendimi farklı hissediyorum. Ama biz Türkiye’yi kucaklayan bir sigorta şirketiyiz ve her yere de sponsoruz. Dediğim gibi Fenerbahçe bizim için, taraftarı olduğum için bunu itiraf etmem lazım, çok açık söylüyorum, 41 yıldır tribünde büyüyen bir adam olarak tabii ki ayrıcalıklı olması lazım. Yapacak bir şey yok. Bence biz geçen sene de şampiyonduk.  En azından lideriz. Pandemi lider olarak da tescilledi bizi. Ama bir sene önce sözleri vardı, Şampiyonlar Kupası ve takım o sözü de tuttu. Bütün yöneticilerimize, hocalarımıza, oyuncularımıza teşekkür ederim. Ve 8 Eylül’de Bursa’da Arkas Spor’u yenerek o kupayı aldılar. Dün akşam Arkas’ı yine yendiler. Çok tebrik ediyorum. Başta Ulaş kaptanı, Hidalgo ve bütün ekibi alkışlıyorum ve tebrik ediyorum. Ama şampiyon olmanızı bekliyoruz bu sezon.”

Başkanımız Ali Koç da konuşmasında “Ceyhan Beye bizi ağırladığı için teşekkür ederim. Buraya kupayla gelmek büyük keyif. Hele sezonun başında buraya gelmek çok büyük keyif. Bizim erkek voleybol takımımız, tam anlamıyla takım olmuş bir takım. İki senedir de çok büyük başarıları var. Kimsenin beklemediği başarıları var. Şimdi favori gösteriliyoruz çünkü alıştı voleybol dünyası bizim başarılarımıza. Ama burada şunu söylemek istiyorum; gerçek anlamda takım olan ‘birimiz hepimiz hepimiz birimiz’ ruhunu yaşatan bir ekip var“. ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından çeşitli hediyeler takdim edildi. Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Fotoğraflar: Ahmet Hopyar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.