Sultanlar LigiEfeler LigiManşetLigler

Fenerbahçe yeni sezon formalarını tanıttı

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Fenerbahçe Erkek ve Kadın Voleybol Takımlarımızın yeni sezonda giyeceği formalar hazır

Voleybol takımlarımızın 2021-22 sezonunda giyeceği formaları yakından tanıyalım:

Sarı Lacivert Duvar (Erkek)

Takım olmak omuz omuza vererek bir güç oluşturmaktır. Yan yana olduğunda rakiplere geçit vermemektir. Adeta filenin üzerine bir duvar örmektir.

Sarı Lacivert bir duvar…
Forma tasarımındaki duvar deseni hem takım ruhunu hem de rakipler karşısındaki yıkılmaz duruşu sembolize ediyor. Fenerbahçe’mizin sahadaki gücünü yansıtıyor.

Sarı Melekler (Kadın)

Onlar sahaya koyduklarıyla, bizlere hissettirdikleriyle, Fenerbahçe taraftarlarına yaşattığı gururla hepimizin “Sarı Melekleri” oldu.

Şimdi bu duyguları formamıza da taşıma zamanı.

Formanın melek kanatlarından ilham alan dokusu “Sarı Melekler” ruhunu gözle görülür hale getirirken aynı zamanda her an savaşmaya hazır bir takımın zırhı haline gelip oyuncularımızı saracak.

Lacivert Enerji (Kadın ve Erkek)

Takımımızın sahada olduğu her an içlerinin mücadele, heyecan ve onlar için atan kalplerin enerjisiyle dolu olduğunu biliyoruz. Şimdi içlerindeki bu enerjiyi formalarına da taşıyoruz.

Formadaki dinamik desenler, takımımızın zafere giden yolda bitmek bilmeyen enerjisini ve taraftarlarımızla bir araya geldiklerinde ortaya çıkan karşı konulamaz gücü sembolize ediyor.

Palamut (Kadın ve Erkek)

Takımımız sahada olduğu her an Fenerbahçeliliğin gücünü ve kudretini de yanında taşır. Çünkü bu kutsal forma ve armanın sembolize ettiği her şey onu temsil edenlere bu gücü hissettirir.

Armamızdaki palamut dalını ve onun ifade ettiği kudret ve kuvveti formamıza taşıdık. İçimize işleyen bu duyguları sahada mücadele eden sporcularımızın üzerlerine de işledik.

Çubuklu (Kadın ve Erkek)

Bazı duygular vardır nereden geldiğini, nasıl başladığını hatırlamazsın ama hep içinde olduğunu bilirsin. Kimisi için mutluluk, kimisi için coşku, kimisi içinse “gıpta”. Konu Fenerbahçe ise bu duyguları uyandıranın ne olduğu 100 yıldan fazladır milyonlar tarafından bilinir: Efsane Çubuklu!

Bir Fenerbahçe klasiği olan Çubuklu; ruhuyla, tarihiyle, taraftarlara ve sporculara tüm hissettirdikleriyle tüm seçeneklerin hep en üstünde.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fenerbahçe Voleybol (@fbvoleybol)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.