Eczacıbaşı VitrA’da “Takım Menajeri” kavramı sona erdi | ÖZEL HABER

Eczacıbaşı VitrA’da “Takım Menajeri” kavramı sona erdi | ÖZEL HABER

Bildiğiniz gibi Eczacıbaşı Spor Kulübü A Takım Menajeri Nalan Ural, 25 yıldır sürdürdüğü menajerlik kariyerine geçtiğimiz günlerde nokta koyma kararı aldı. Bu kararın ardından Eczacıbaşı VitrA’nın Nalan Ural’dan boşalan menajerlik görevi için kiminle anlaşacağı merak konusu oldu.

Konuyu araştırdık; Eczacıbaşı VitrA’da artık “Takım Menajeri” kavramı olmayacak ve dışarıdan takım menajerliği görevi için kimseyle anlaşılmayacak. Takım menajerinin yapacağı işler ise kulübün mevcut organizasyonunda iş paylaşımı yapılarak ilerletilecek.

Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Eczacıbaşı VitrA’nın başantrenörü Ferhat Akbaş, Eczacıbaşı VitrA’da artık takım menajeri kavramının olmayacağını, sisteminin artık Avrupa’daki diğer ülkelerde olduğu gibi organizasyonel bir çalışmayla ilerleyeceğini söyledi.

Yorumlar

  1. Nurhan dedi ki:

    Çok doğru bir karar. Zaten Manajerler ne iş yapılarlar ki. Gereksiz masraf. Antrenör oyuncu talep eder yönetim de kabul edip etmeme kararı alır.Çünkü kararlar takımın bir oyuncu için ne kadar para vereceğine yönetim karar verir. Tebrik ediyorum.