Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Ekipleri Eğitimlere Devam Ediyor

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Ekipleri Eğitimlere Devam Ediyor
04.05.2021
A+
A-

Davranış Bilimleri Enstitüsü’nün desteği ile yürütülen proje kapsamında Geleceğe Smaç ekiplerinin aldığı eğitimler devam ederken, projenin sürdürülebilirliğini sağlamak üzere 2 Mayıs Pazar günü Klinik Psikolog Gülşah Ergin bu kez de eğitici eğitimleri verdi.

Duygu Yönetimi ve Stabilizasyon konularında uygulamalı olarak verilen eğitici eğitimlerine Sırma Üç, Yeşim Durmuş, Beril Tocan, Semih Yağcı ve Yeliz Durmuş katıldı.

6-12 yaş arasındaki çocukların ve 12-18 yaş arasındaki genç kızların kendi değerleri ile ilgili olarak farkındalık kazanmalarını, kendilerini tanıyarak özgüvenlerini pekiştirmeleri, kendi yaşamlarına ve spor eğitimlerine anlam katmaları için amacıyla 2019 yılından bu yana yürütülen projede sporculara, ailelere ve antrenörlere çok yönlü eğitimler ve seminerler verildi.

Bu eğitimlerin sonuçlarını süreç içinde izlemek ve değerlendirmek amacıyla 2021 yılında süpervizyon çalışmaları başladı ve antrenör kadrolarına yönelik olarak belirli eğitimlerin tekrarları gerçekleşti.

Projenin tamamlanmasından sonra projeye yeni katılacak ekiplere, halen eğitici eğitimleri alan eğitmenlerin destek olması planlanıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.