Dehri Can Dehrioğlu’ndan örnek davranış!

Dehri Can Dehrioğlu’ndan örnek davranış!

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Nilüfer Belediyesi’nin başarılı antrenörü Dehri Can Dehrioğlu, başarılı antrenörlüğünün yanı sıra karakteri ve duruşuyla da voleybol camiasının sevilen isimleri arasında yer alıyor. Dehri Can Dehrioğlu ile ilgili edindiğimiz önemli ve değerli bir fair-play haberini siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmak istiyoruz.

Misli.com Sultanlar Ligi’nde dün(09.12.2020) Kuzeyboru ile Nilüfer Belediyespor arasında, koronavirüs vakaları sebebiyle oynanamayan 15. haftanın erteleme maçı oynandı. Nilüfer Belediyespor, deplasmanda oynadığı karşılaşmayı 3-0 kazandı.

Kuzeyboru’ya Beşiktaş’tan transfer olan orta oyuncu Sinem Yıldız, ligin 15. haftasında Beşiktaş takımındaydı ve dolayısıyla Kuzeyboru-Nilüfer Belediyespor maçında sahaya çıkmaması gerekiyordu. Sinem Yıldız’ın sahaya çıkmasıyla Kuzeyboru hükmen mağlup sayılacak ve maçı kaybetmiş olacaktı.

Ancak Sinem Yıldız’ın maç öncesi ısınması için sahaya çıkması ve maç listesinde de isminin yer alması, Dehri Can Dehrioğlu’nun dikkatini çekmiş. Ancak Dehri Can Dehrioğlu takımının maçı hükmen değil, mücadele ederek kazanmasını tercih ederek bu durumu saha gözlemcisine bildirmiş, saha gözlemcisi de konuyu Kuzeyboru teknik ekibine iletmiş.

Bu hareketiyle örnek bir davranış sergileyen Dehri Can Dehrioğlu’nun bu davranışı büyük takdir toplamış ve takımı da hedeflediği gibi maçı mücadele ederek 3-0 kazanmış.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.