Burak Elmas: “Takımımızla gurur duyuyoruz”

Burak Elmas: “Takımımızla gurur duyuyoruz”

Galatasaray HDI Sigorta, Misli.com Sultanlar Ligi 9. hafta mücadelesinde Nilüfer Belediyespor’u konuk etti. Galatasaray HDI Sigorta, Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanan mücadeleden 3-0’lık net bir skorla galip ayrıldı. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas, karşılaşmayı protokol tribününden izleyerek takımını destekledi.

Burak Elmas: “Takımımızla gurur duyuyoruz”

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımının 3-0 kazandığı Nilüfer Belediye maçı sonrası Galatasaray Televizyonu’na değerlendirmelerde bulundu.

Burak Elmas, karşılaşmayla ilgili olarak “Gurur duyuyoruz takımımızla. Çok genç ve güzel bir kurgusu olan, birbirine çok kaynaşmış bir takımımız var. Çok keyif aldım, bundan sonra daha sık maçlara geleceğim. Vakit bulamadığımız için gelemedim. Bugün çok mutluyuz. Kendilerini tebrik ediyorum. Tüm taraftarlarımızı bu güzel takıma destek vermeye çağırıyorum.” dedi.

Kadın cinayetleriyle ilgili de açıklama yapan Burak Elmas, kulüp olarak kadın cinayetlerine karşı ciddi bir duruş sergilediklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu konuda çok hassasız. Toplumda kadın eşitliği, kadına şiddet ve kadın cinayetlerine karşı ciddi bir duruşumuz var. Kulüp olarak kadınlarımıza bu konuda sahip çıkmaya, onların bu davalarında yanında durmaya sonuna kadar devam edeceğiz hem de çok güçlü bir şekilde.”