1. LigManşetLigler

“Bolu halkına şampiyonluk sevinci yaşatmak istiyoruz”

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde oynadığı 14 maçın 13’ünü Bolu Belediyespor Kulübü’nün Başkanı Sinan Barut, hedefe adım adım ilerlediklerini kalan maçları da kazanarak Play-Of’lara kayıpsız gitmek istediklerini belirtti.
Sinan Barut yaptığı açıklamada “Sezon başı ve devre arası hazırlık dönemimizi iyi geçirmenin meyvelerini topluyoruz. Bu süreçte çok şükür Covid-19 ile ilgili bir problem yaşamadık. Takımımızı en iyi şekilde izole ediyoruz ve en iyi şekilde antrenmanlarımızı yaptırmaya çalışıyoruz” dedi.
“Kulüp olarak tüm spor kulüplerinde olduğu gibi ekonomik sıkıntılar yaşasak ta Belediye Başkanımız Tanju Özcan ile birlikte bizlere destek olan iş adamlarımız ve esnafımız hep bizimle birlikteler” diyen Sinan Barut “Tanju başkanımız sporcularımıza parasal yönden açıklamalarında hiçbir sıkıntılarının olmayacağını belirtti. Kendisi ile bu konularda sürekli görüşüyoruz. Onun bu desteği ile biz de bütün enerjimizi sahaya spora veriyoruz. El birliği ile Bolu Belediyespor’u daha iyi yerlere taşıyacağız. Sultanlar ligine de çıkarak Bolu halkına bu sezon bir şampiyonluk sevinci yaşatmak istiyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.